Рівняни проти, щоб їх вулиці назвали на честь Музичка і Червонія

Мешканці вулиць Струтинської і Пухова проти, щоб їх вулиці перейменовували на честь Василя Червонія і Олександра Музичка. Вони прийшли на засідання міськвиконкому і просять, щоб їх вулиці назвали нейтрально.

Мешканка вулиці Струтинської Лариса Іванчук каже, що зі 100 квартир, мешканці яких були вдома, лише троє хочуть, щоб вулицю назвали на честь Червонія.

- Так як на нашій вулиці два ліцеї, ми просимо, щоб її назвали Ліцейна або Учнівська, - каже пані Лариса.

На це міський голова Володимир Хомко запропонував мешканцям провести збори, і як вирішить більшість - так і назвуть вулиці. 

- Принесіть мені офіційний лист від більшості мешканців і запропонуйте назву вулиці, тоді ми її затвердимо, - каже Володимир Хомко.

Ключові слова: 

Коментарі

Оцінку уже поставили - мешканці вулиць. Поки час розбереться, вулиці УЖЕ потрібно перейменувати. Отже, аби була гречка, а не суперечка - достатньо дослухатись до мешканців вулиці і зробити так, як хоче більшість, а не міські керовники.

А окремі жителі вулиць Струтинської та Пухова це не рівняни?

Заголовок статті не коректний. Це не рівняни не хочуть, а лише окремі жителі вулиць Струтинської та Пухова. Цим постатям (Червонію та Музичко) поставить оцінку час.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.