Керівник управління Рівненської поліції «захворів» у день переатестації

Сьогодні вранці представників комісії, яка атестує екс-міліціонерів, котрі мають бажання працювати в поліції, на воротах чекав плакат із написом: "Єфтеній - бурштиновий спеціаліст".

В`ячеслав Єфтеній - керівник управління по боротьбі з економічними злочинами поліції Рівненщини. Подейкують, що саме він відповідає в області за бурштин. Саме сьогодні пан Єфтеній мав проходити атестацію. Однак  на співбесіду з представниками комісії не з'явився, запевнивши, що він захворів. Проте коли у робочий кабінет до В`ячеслава Єфтенія навідався народний депутат - чоловік виявився на робочому місці, повідомила журналістка Інна Білецька.

"За межею! Як ховаються від переатестації. Внагляк. 
Захворів керівник управління по боротьбі з економічними злочинами Вячеслав Ефтеній. Аж до стаціонара захворів. Просто в день співбесіди атестаційної. Але на роботі чоловік, хоч і числиться в стаціонарі. Добре, коли поряд нардеп і скрізь можна пройти. Багатий кабінет, дорогий одяг і коштивні прикраси, два шостих айфона і зарплата в 10 тисяч грн. Ефтеній виглядає краще багатьох нардепів. От лиш хворий. Раптово. 
І команду свою на атестацію не пустив
", - йдеться у повідомленні Інни Білецької.

Народний депутат Дмитро Лінько зафіксував зустріч на відео:На столі у пана В`ячеслава Єфтенія - два шості "Айфони", сам він одягнутий у дорогий брендовий одяг. Коли народний депутат поцікавився, яка у міліціонера зарплата, та чому він не з'явився на переатестацію, В'ячеслав Єфтеній відповів, що заробітна плата у нього - 10 000 гривень, а на атестацію не з'явився через те, що має проблеми зі здоров'ям та знаходиться на лікуванні.

Коментарі

дякувати Богу не пройшов переатестацію і навіть не допустили на апеляцію гвалтівника, бандита, здирника Юхимчука В. п'яний розказує, що іде на начальника убозу і що тих грошей яких накосив вистачить ще на три рокі... зрозуміло , що то вже просто верзе галіматью... надіюсь нелюду все вернеться аби скотину каструвати і викинути в рів щоб здихав як падаль остання

Вибачте, без матюків не міг читати цю статтю!!! Я охуїв коли побачив рожу євтенія і почув яку посаду він займає - в Чернівцях та Луцьку майже кожен підприємець знає цього здирника, наркомана і бандита в формі!!!

В`ячеслав Єфтеній та його команда працює під замовлення.Дуже швидко та професійно можуть пришити любу статтю. 366 - то їхна улюблена. Такси різні починаючи від 300 $ . Якщо треба звільнити з роботи якогось чиновника- звертайтесь на пряму до В`ячеслава Єфтенія та його шісток...
О такі поліцейскі в нашій Україні.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.