"Рівненська Брама" - вигідні умови купівлі житла саме для Вас!

З кожним роком все більше молодих родин починають задумуватися про придбання власного житла. Але головною перепоною на шляху до купівлі квартири стає фінансове питання. Втомившись від пошуку доступного житла, більшість відмовляється від цієї ідеї або обирають варіант "аренди". Таким чином мрія про власний окремий куточок залишається лише мрією. На сьогодні забудовники Рівного роблять все для того,щоб житло в новобудовах стало доступним.

ЖК "Рівненська Брама" пропонує житло европейського рівня за доступними цінами. На етапі будівництва ціна кв.м. залежать від того, в якій саме секції Ви бажаєте придбати квартиру. Особливістю "Рівненської Брами" є те,  для клієнтів діє гнучка система лояльності. Фахівці Центру продажів підберуть для кожного саме ту пропозицію, яка задовітьнить Ваші потреби. З кожним покупцем обумовлюється та укладається індивідуальний договір, що передбачає зручний та допустимий для Вас варіант оплати. Якщо у клієнтів виникають певні сумніви чи питання щодо будівництва, то всі бажаючі мають можливість відвідати будівельний майданчик та дізнатися про всі тонкощі будівництва.

Завдяки забудовнику "UBC"  житловий комплекс росте неймовірними темпами. Наразі завершується роботи по будівництву 1 секції - оформлення фасадів, внутрішнє оздоблення та монтажні роботи, а також продовжується зведення 2 секції (на фото будівництво станом на 08.02.2016).

Житловий комплекс "Рівненська Брама" пропонує рівнянам якісне житло за доступною ціною.

Офіційний сайт ЖК «Рівненська брама»: www.rbrama.com

м. Рівне, вул. 16 Липня 42.

Телефони: (0362) 46 07 07, (068) 0 777 888

на правах реклами

Коментарі

1. Чи є свідоцтво на право власності на будівлю у забудовника?
2. Якщо подивитися рекламу РБ в 2015році, то перша черга повинна була здаватися в листопаді 2015 року. Чому така розбіжність в графіку будівництва?
3. Чи укладається договір купівлі-продажу квартири, чи лтше пайової участі будівництва?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.