Рівняни розвивають ринок послуг разом з Кабанчиком

Багатьох містян цікавить безпечна та зручна робота у Рівному – особливо, якщо на її пошуки не треба витрачати багато часу. Водночас багато жителів міста зацікавлені у недорогих та якісних послугах у будь-якій сфері – від побутової до ділової. Сервіс "Метнись Кабанчиком" об’єднав цих людей і дозволив шукати помічників і знаходити підробіток швидко та без проблем.

 

Майже 1500 рівнян приєдналися до проекту

За інформацією представників сервісу, після успішного старту в українських мегаполісах почався активний розвиток проекту в містах західної України – зокрема, в місті Рівне до сайту вже приєдналося 1357 користувачів, з яких понад 360 зареєструвалося в якості замовників. Ці дані стабільно зростають, бо все більше містян зацікавлені у послугах.

 

Зокрема, замовники можуть за кілька хвилин знайти перевірених спеціалістів – при цьому обрати їх самостійно за відгуками чи рейтингами, запропонувати свою ціну і зекономити за рахунок прямого співробітництва. Виконавцям теж зручно: понад 700 категорій дозволяють шукати підробіток у будь-якій сфері, витрачаючи на пошуки всього декілька хвилин на день. В залежності від попиту та власних вмінь, можна або підробляти, або навіть почати отримувати стабільний дохід. Також сайт – це всеукраїнська біржа фрілансу, яка дає можливість працювати всім, хто зацікавлені у віддалених спеціалістах чи освоїли будь-яку фріланс-професію (копірайтера, дизайнера, веб-розробника тощо).

Побутові послуги – на першому місці

Найпопулярніші категорії серед рівнян – побутові: від послуг домашнього майстра до клінінгу. Це легко зрозуміти, бо саме сервіс дає їм можливість позбутися виконання не дуже приємних, але необхідних домашніх обов’язків. Попит також є в категорії Будівельні роботи – від будівництва нових споруд до окремих оздоблювальних робіт. Замовлення таких послуг через сайт у середньому на 30% дешевше, ніж доручення роботи представникам будівельно-ремонтних компаній.

Рівняни цінять не тільки економію, але й швидкість – знайти виконавця можна в буквальному сенсі за кілька «кліків», витративши на оформлення завдання 2-3 хвилини та ще декілька хвилин – на очікування заявок від виконавців. Майстрам теж зручно – інформація про нові завдання надходить на пошту, тож можна просто періодично перевіряти вхідні повідомлення і відгукуватися на цікаві задачі.

Зручна можливість пошуку підробітку, швидкий та безпечний відбір помічників для різноманітних справ – серйозні переваги. Тож жителі міста самі зацікавлені у розвитку ринку послуг – принаймі, така тенденція спостерігається.

Більше інформації шукайте на сайті: http://kabanchik.ua/

на правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.