Андрій Лозовий їздить на ексклюзивному позашляховику

Депутат "Радикальної партії" Андрій Лозовий обзавівся величезним і дорогим позашляховиком. Про це повідомляє видання "Українські новини".

Соратник Олега Ляшка приїхав на засідання Верховної Ради з трьома охоронцями і на популярному серед політиків джипі Toyota Sequoia.
У податковій декларації депутата за 2014 рік відсутні кошти пересування і нерухомість. Вказано лише дохід 24 тис.грн. за 12 місяців.

Найчастіше радикал залишає нову машину в двох-трьох кварталах від будівлі парламенту, щоб не "засвітитися" на дорогому авто.
Однак на фото зображено, як водій-охоронець підігнав позашляховик прямо до Ради, а ще двоє охоронців йшли слідом за Лозовим.

Відзначимо, що японська компанія випускає цю модель джипа для американського ринку і не поставляє його в інші країни. Торговці ексклюзивними автомобілями можуть пригнати Toyota Sequoia за 3 млн грн, а за броньований корпус доведеться доплатити ще стільки ж.

Ключові слова: 

Коментарі

сонячні камінці мутять.Ця мавпа-Лунгор по бабці,а все в вишиванках вишиває,як колись в дитинстві Вадім Зінов"євич Рабіновіч:))

Це падло пару днів назад кричало, що в якогось прокурора джип не понятно звідки,
а в самого який.
Шось частенько він останнім часом в Рівному крутиться, шось мутять по любому скоти.

Бидло бля. Тільки прийшло і вже грошей накрало!!! Зараз почне розказувати що то не його, а знайомий підвіз

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.