Мер Рівного вважає, що створив виконком законно

Як повідомляв раніше сайт «ВСЕ», депутати від фракцій "УКРОП", "Громадський контроль" і "Радикальної партії" подали позов до суду на міського голову та Рівненську міськраду щодо незаконності створення виконавчого комітету. Вони вважають, що рішення про затвердження міськвиконкому прийняте з порушеннями.

Натомість міський голова Рівного Володимир Хомко каже, що таким чином, як зараз, виконавчий комітет затверджувався завжди.

- Місто не може жити без виконавчого комітету, тому він завжди формувався швидко. Більше того, за нормативними документами, які нині діють, членів виконкому пропонує міський голова. І лише у випадку, якщо я вношу кандидатури, і вони не набирають більшість, то наступний склад виконкому пропонують депутати. Тому я так і зробив та був впевнений, що мою пропозицію підтримають, бо проводив багато консультацій. Я впевнений, що ми зробили правильно — місто функціонує, бюджет затверджено, всі муніципальні програми функціонують і комунальні підприємства працюють. Цього ми і хотіли досягти, - каже Володимир Хомко.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.