У Рівному премію Уласа Самчука отримала письменниця-аматор

Цього року міську літературну Премію імені Уласа Самчука виборола молода талановита письменниця Ірина Одерако за роман «Від світанку і до вічності». Літераторці урочисто вручили премію, нагрудний знак і диплом за книгу про наш край, про те, яким він є насправді, пише "Сім днів".

Цього року на здобуття премії претендували сім рівненських авторів. А журі, таємним голосуванням, присудило перемогу талановитій рівнянці Ірині Одерако, яка написала роман у вільний від основної роботи час. Лауреатка працює диспетчером на одному із рівненських автотранспортних підприємств.

– Коли подавала документи на премію, сподівалась на перемогу, але були сумніви, тому що у нашому місті є багато талановитих письменників. Ця премія дала мені поштовх творити далі, експериментувати зі словом і вдосконалюватися в мові – зазначила Ірина Одерако.

Премію вручив міський голова Рівного Володимир Хомко.

– Я колись дуже багато читав, зараз менше у зв’язку з роботою. Але цю книгу обіцяю обов’язково прочитати. Сподіваюся, що Ірина Одерако отримає ще не одну премію і прославить наше місто – наголосив Володимир Хомко.

  Розмір премії становить 5 тисяч гривень. Премію, диплом та нагрудний знак урочисто вручають лауреатам у дні відзначення дня народження нашого видатного земляка – письменника Уласа Самчука. Ця літературна премія покликана увічнити пам’ять видатного українського письменника, заохотити сучасних прозаїків до написання творів та популяризувати новітню українську літературу.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.