Рівненські медики взяли участь у раллі

Бригада фахівців швидкої допомоги із Рівненщини бере участь у зимовому Всеукраїнському чемпіонаті «Галицькі медичні ралі», що відбувається цими днями на базі «Тисовець» на Львівщині.

Загалом на чемпіонат приїхало 22 бригади. У ньому змагаються команди не тільки з України, а й Польщі та Литви.


 

За першість між бригадами змагаються фахівці Володимирецької підстанції швидкої допомоги - лікар Іван Китун, фельдшери Людмила Кушнір та Людмила Романова, водій Олександр Блащук. Минулого року їхня команда «швидкої» стала абсолютним переможцем обласного чемпіонату «Рівненські медичні ралі».

 «Організатори чемпіонату змоделювали для учасників різні надзвичайні ситуації, максимально наближені до реальних. Тож, виконуючи конкурсні завдання, бригади «швидких» повинні показати свій професіоналізм, послідовність і чіткість дій, а також злагоджену роботу команд», - зазначив головний лікар обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Бортнік.

За його словами, участь в «медичному ралі» сприятиме підвищенню якості надання невідкладної медичної допомоги постраждалим. А ще це можливість поспілкуватися із європейськими колегами, які поділилися своїм досвідом у цій сфері.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.