Уряд Яценюка відмовився віддавати землю селянам Рівненщини

Рік тому рішенням Кабінету міністрів було затверджено перелік державних підприємств, котрі підлягають приватизації. Серед них й Державне підприємство "Мирогощанський державний іподром", якому належить близько трьох тисяч гектарів землі сільськогосподарського призначення. Селяни, працівники підприємства роками чекають на розпаювання землі, щоб отримати те, що їм належить по закону. У 2015 році було підготовлено повний пакет документів необхідний для проведення роздержавлення та розпаювання. Однак в кабінетах Уряду постійно затягували процес. Врешті решт, 19 січня Урядом Арсенія Яценюка було прийнято рішення відкласти питання по роздержавленню ДП "Мирогощанський державний іподром".

– Я не розумію дій Уряду. Ми підготували повністю провели всю підготовчу роботу, сформували пакет документів необхідний для передачі держпідприємства до Фонду держмайна і початку розпаювання. Документація пройшла експертизу і погодження у всіх профільних міністерствах. І раптом рішення відкладають. – говорить директор ДП "Мирогощанський державний іподром" Володимир Присяжненко. – Я не розумію дій Уряду. Мова йде про простих людей, які вже два десятки років не можуть реалізувати своє право на отримання паїв. Складається враження, що хтось у високих кабінетах вирішив загальмувати і щось вирішити по своєму. Але дарма, люди не стерплять, якщо їх знову спробують ошукати.

За словами керівника, він направив лист на ім’я голови Рівненської обласної державної адміністрації Віталія Чугуннікова з проханням сприяти в прискоренні прийняття рішення по процесу приватизації ДП "Мирогощанський державний іподром" шляхом подання Звернення до Прем’єр-міністра України.

Читайте також:
На Рівненщину роздержавити іподром прислали нового керівника

На Рівненщині розпаюють аграрне держпідприємство

У Дубенському районі дітей, хворих на ДЦП, лікуватимуть коні

На іподромі в Рівненській області побільшало молока і свиней

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.