У Рівному відбудеться чемпіонат з плавання серед немовлят

24 лютого у Рівному відбудуться перші в Україні змагання з грудничкового плавання під назвою «Діти під водою». Вік учасників  -  від 3 місяців до 1.5 року.

Організатор заходу -  інструктор школи раннього плавання «Немо» Юлія Собуцька розповідає, що ідея провести змагання виникла ще кілька місяців тому. А в подальших планах - залучити до участі немовлят з усієї України.

-  Ми займаємось плаванням та загартовуванням діток до 3 місяців у ванній, де ми робимо водну гімнастику і пірнаємо. Ці заняття допомагають позбутись коліків, загартувати дитину, позбутися гіпер- та гіпотонусів м'язів. Діти досить швидко освоюються у воді і легко починають пірнати, затримуючи дихання на кілька хвилин. Крім того, регулярні заняття плаванням мають помітний зміцнюючий ефект, оскільки такі діти майже не хворіють застудами. Крім того, «плаваючі» немовлята і фізично значно міцніше інших – у них добре розвинені м’язи спини, живота, ніг і рук. Вони раніше починають повзати, стояти і ходити, їх відрізняє краща координація рухів, моторика.

Змагання будуть проходити за номінаціями:

•   найдовше під водою

•  найглибше

•   на дистанцію

•   стрибки з бортика

•     дует з мамою

Місце проведення змагань : Центр здоров'я "Аква Рай" м. Рівне вул А.Мельника 15/17).

Початок о 10 годині.

Фото надані Школою раннього плавання «Немо»

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.