Робота атестаційних комісій обурює рівненських правоохоронців

У Рівному триває робота атестаційних комісій працівників поліції. Правоохоронці, незадоволені рішенням, починають з’ясовувати стосунки з членами комісій. Так днями заступник начальника міськвідділу поліції, начальник карного розшуку Юрій Сістук після того, як дізнався рішення комісії, почав обурюватись і погрожувати.

Чоловік, як і багато його колег, не пройшов атестаційну співбесіду. Втім на цьому не заспокоївся, цікавили причини: чому ж не пройшов? Візит закінчився неоднозначними висловами з його боку, схожими на погрози. Про це повідомила на своїй сторінці у "Фейсбуку" журналістка Інна Білецька, яка входить в атестаційну комісію, де відбувалися події:

Як видно на відео, чоловік у кабінеті намагається з`ясувати, чому він не пройшов. Судячи зі всього, запам`ятав одне з запитань, поставлених під час співбесіди:

– А вас цікавить, де моя жінка працює, да? То я вам розкажу, – каже замначальника міськвідділку Юрій Сістук, звертаючись до журналістки, яка, вочевидь, запитувала про це на співбесіді.

Коментарі

приємне видовище-обісраний мусор:))сам забув,як був в ролі "вєршитєля судєб"??:))А Білецька-то унікум:))Нехай би розповіла людям,як їй вдавалося плідно працювати зі громадянкою пєдораші столяровою,якій дали під зад копня,громадянкою України -Безлюдною на всім відомому Інтері,де 51% акцій належить Фірташу,20%-Льовочкіну, а 29%-перваму наці_анальнаму педораші,і приймати активну участь у громадських організаціях?????Інтер-рупор хуйла,а чий рупор активістка Білецька???Шизофренія,чи гарна міна при поганій грі???

Знаєте ,виходить каламбур.Давайте переатестацію журналістів ,буде очолювати продавець,будівельник та санітарка.Цікаво,як вам така комісія???

У всіх нормальних людей хліб усьому голова,а в нашоі комісіі мат!Пані Білецька може і ас у своій справі,але не забувайте ,що і міліціонери є чесні люди.Якби пані ,,комісар,,посиділа у засаді в мороз та дощ .Цікаво чи бігла б виясняти причини свого звільнення?

З Білецькоі бу би ментяра ще той! Жахи, які всі потвори!

мліцію не поважаю вони лиха людям наробили багато, але на даному відео якраз негарно веде себе журналіска, скаче як вискочка-провокатор та репетує, ще й в коридор вилетіла... той міліціонер не радий був, що спитав...

Не знаю, який той Сістук в житті, а на відео адекватна людина. А члени комісії - зверхні "царьки".

Чому Білецька не виклала в інтернет повністю відео, а лише частину.0

+100

При величезній повазі до Білецької, я б не виставила таке відео.Не знаю наскільки чесний Сістук, більше того, не вірю в порядність тих, хто працює в системі, але тут, на відео, комісія має вигляд базарної істерички, а Сістук - сільський дядько в розпачі.

Де погроза я так і не зрозумів і вважаю що причину звільнення можна пояснити!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.