Рівнян запрошують взяти участь у драйвовому та захоплюючому "Гранд Квесті"

 

Нудьгуєте? Ще не придумали як би то подрайвовіше провести вільний час? А ще щоб із друзями? Та щоб приємно? А ще так, щоб з адреналінчиком? Та динамічно? А в кінці щоб з головним призом? ВАУ!!! Та все вже придумано - гайда до нас!

 

 

Друзі! Тренінговий Центр “Лотос-Інвест” запрошує Вас прийняти участь в “Гранд Квесті”. Що це? - запитаєте ви. Так звані, дорослі командні бігалки-шукалки. Ареал пошуку - все місто Рівне. Час - всього кілька годин. Перемога дістанеться найспритнішим. За головний приз (Скриню з подарунками) будуть боротись 4 команди.

 

Команди будуть сформовані з учасників (які подали заявки та сплатили реєстраційний внесок) методом жеребкування на старті.

Також кожен учасник квесту отримає гарантовано заохочувальний приз від нашого таємничого партнера :)

Для того щоб прийняти участь в “Гранд Квесті” Вам потрібно заповнити реєстраційну форму, та сплатити реєстраційний внесок.

Форма для реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/1eJ3MXFxQ77bpUwmoto_m.

В Квесті зможуть прийняти участь лише 32 учасника, тому приймаємо рішення, запрошуємо друзів та реєтруємось.

Реєстраційний внесок складає 190грн при оплаті до 26.02.2016, при оплаті пізніше 26.02.16, вартість участі становитиме 250грн. з одного учасника.

Якщо Ви подасте заявку та здійсните оплату разом з трьома своїми друзями, реєстраційний внесок - 175грн з кожного учасника.

І якщо Ви подасте заявку та здійсните оплату разом з 4-ма своїми друзями, реєстраційний внесок становитиме -150грн з кожного учасника. Більше друзів, більша вигода.

Дата проведення квесту: 28.02.2016, початок о 12.00.

Місце збору тримається в секреті, і буде відомо лише перед початком.

Гарний настрій, позитивні емоції, подарунки від партнерів ГАРАНТОВАНО!

 

Телефонуйте 0673621131

на правах реклами

Коментарі

а чим зумовлена така ціна??????

Навіть квест-кімната і то в рази дешевше, а задоволення, мабуть, більше в рази... бо щось дуже вже сумніви беруть стосовно цього так би мовити "квесту"

Реєстраційний внесок складає 190грн при оплаті до 26.02.2016, при оплаті пізніше 26.02.16, вартість участі становитиме 250грн. з одного учасника.

А не за жирно???? - в РІвному за такі гроші люди командою по 5ть чоловік грає....

маю надію не будете знов бігати по парковій та світити ліхтариками у вікна....30 чоловік почергово....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.