На Рівненщині відбувся фестиваль здорового способу життя

У місті Дубно працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради провели фестиваль здорового способу життя серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Усього у спортивному заході взяло участь сім команд.

У командних естафетах та індивідуальних конкурсах юні спортсмени демонстрували своє вміння справлятися з футбольними та фітбольними м’ячами, тенісними ракетками та хокейними ключками.

У естафетах на найвищу сходинку п’єдесталу пошани, згідно рішення суддівської колегії , піднялася команда «Спартак». Срібні нагороди дісталися команді «Winners». Третє місце посіла команда «Форсаж».

В індивідуальних конкурсах переможцями стали: найкраще впоралася з гімнастичними обручами Тетяна Щеголєва, зі скакалкою всіх перестрибав Валерій Баковецький, Павло Бескід найдовше жонглював футбольним м’ячем і виборов титул «Володаря м’яча», найвлучнішим у накидання кілець на конуси у конкурсі «Володар кілець» був Давид Староста.

Переможці та призери у командних змаганнях були нагороджені дипломами комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами Відділення НОК України у Рівненській області. Призи від Відділення НОК України у Рівненській області також отримали переможці індивідуальних конкурсів.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.