Депутати Рівненської облради посперечалися через бурштин

Депутати Рівненської обласної ради вирішують - зняти питання "Про погодження надання надр у користування дочірньому підприємству «Укрбурштин» публічного акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Українські поліметали» з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки бурштину ділянки «Олексіївка 2» площею 4767 га" чи відмовити підприємствам у наданні такого дозволу.

Більшість сходяться на думці, що підприємствам варто відмовити, адже якщо прийняття рішення відкласти, то, за словами депутата від "Радикальної партії" Сергія Свисталюка, це фактично може бути мовчазною згодою, яка дасть можливість підприємствам отримати цей дозвіл.

Голосувати проти надання дозволу закликав своїх колег і депутат Валентин Крока. Мовляв, рішення має бути прийнятим, підприємствам не можна давати землі.

Підсумовучи, народний депутат України Сергій Євтушок зазначив, що сьогоднішнє рішення облради, яким воно не було б, - це тест для депутатів.

- Я ж закликаю вас відмовити підприємствам у наданні дозволу на користування надрами, - сказав народний депутат.

Нагадаємо, позачергова сесія Рівненської облради була скликана саме через бурштинове питання, втім Державна служба геології і геонадр України відкликала своє звернення щодо надання дозволу на видобуток бурштину з метою допрацювання. Наразі депутати вирішують, чи приймати рішення щодо цього питання, чи перенести його розгляд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

На Рівненщині "бурштиновим" підприємствам не дадуть дозвіл на видобуток каміння?

Позачергова сесія Рівнеоблради розпочалася з вшанування пам'яті загиблих на Майдані

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.