У Рівному можна купити побачення з гуртом "Друга ріка"

У Рівному в рамках благодійного аукціону "Посиденьки з волонтером" можна купити побачення з гуртом "Друга ріка". Про це пише волонтер Олександр Безощук:

-  Сезон 3. Супер лот 19: Друга Ріка - Druga Rika Гурт який не потребує представлення, бо про нього знають всі. Легенда українського року, на піснях якої виросло ціле покоління молоді. Сказати , що зустріч буде незабутня – це не сказати нічого! В Рівному концерт відбудеться 25 лютого у МПК "Текстильник" о 19:00 переможці з благодійного аукціону познайомляться з групою на бекстейджі. Приходьте на концерт, приймайте участь в посиденьках, будемо раді бачити всіх!

Стартова ціна - 1000 гривень.

==Умови:==
1) ставки потрібно робити тільки під дописом в головній групі. Не робіть, будь ласка, ставок в коментарях під репостами (ми їх не бачимо та не можемо врахувати);
2) лот закривається 24 лютого о 00-00, виграє найбільша ставка. Мінімальний крок 100 грн!
3) покупець перераховує потрібну суму на картку Привата 5168 7572 9871 8547 (Безощук Олександр Валерійович), Доказом оплати є фото чека з терміналу або скрін з Вашого онлайн-банкінгу в коментах, або підтвердять адміни! Після цього ми даємо вам контакти та ви самостійно домовляєтесь про зустріч. Ваші посиденьки оплачує покупець, тобто Ви, якщо іншого не зазначено в описі лота!;
4) для тих, хто соромиться, або просто не хоче афішувати свою персону, чи хоче зробити сюрприз, пропонуємо варіант «анонімна ставка». Ви надсилаєте номер лота та суму в приватні повідомлення адміну, після цього адмін сам коментує фото лота («анонімна ставка … грн.»).
5) лот можна викупити миттєво, заплативши стартову ціну не в грн, а в доларах) За умови, якщо це перша ставка в лоті!
6) кошти з лоту будуть спрямовані на пропорційно 50/50 Допомога армії - Рівне Благодійний Фонд "Скарбниця Надії"

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.