Рівненські волейболісти здобули чотири перемоги

Збірна команда юнаків нашої області блискуче виступила на зональних іграх школярів України з волейболу у місті Долина Івано-Франківської області. Зональними змаганнями з волейболу серед юнаків у Івано-Франківській області, містах Київ, Дніпропетровськ та Полтава офіційно стартували V Спортивні ігри школярів України 2016 року.

Наша збірна команда здобула чотири перемоги над своїми суперниками та вийшла у фінал з першого місця:

Рівненська область – Тернопільська область 3:1

Рівненська область – Хмельницька область 3:0

Рівненська область – Івано-Франківська область 3:0

Рівненська область – Закарпатська область 3:0.

Команду до змагань готували тренери комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву» Рівненської обласної ради Павло Савитюк та ПавлоТимчак. Змагання проходили з 16 по 21 лютого.

- Рівненькі спортсмени показали впевнену і хорошу гру. Зустрічі відбулися з очікуваним результатом, адже рівненська команда є явним фаворитом змагань, по праву заслуживши лаври переможця, - прокоментували результат зональних змагань у Івано-Франківському обласному відділенні Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Переможці змагатимуться на фінальному етапі V Спортивних ігор школярів України 2016 року з волейболу серед юнаків, які проходитимуть з 16 по 20 березня у місті Дніпропетровськ. Загалом, під час V Спортивних ігор школярів України упродовж лютого-травня шкільна молодь розіграє нагороди з 17 видів спорту. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.