Мирогощанський іподром можуть передати Фонду держмайна

Мінистерство аграрной політики і продовольства запропонував Фонду держмайна забрати 429 державних компаній. З переліку цих підприємств  209 знаходяться в процесі ліквідації у зв’язку з незадовільним фінансовим станом чи банкрутством. Ще 93 підприємства мають чи можуть бути приватизовані.

Серед цих підприємств й ДП «Мирогощанський державний іподром». Як повідомлялось раніше, на підприємстві підготовлено повний пакет документації для початку процесу приватизації та розпаювання землі. Було отримано погодження всіх профільних міністерств та експертизу. Однак попри те, що селяни вже багато років чекають на розпаювання, Уряд з незрозумілих причин гальмував процес передачі підприємства. А нещодавно взагалі відклав прийняття рішення.

- Мене призначали на посаду директора підприємства для проведення роздержавлення. Саме таке призначення записане в моєму контракті. Ми провели всю необхідну роботу і готові для передачі підприємства Фонду держмайна і початку приватизації. Але вже кілька місяців Уряд затягує процес. – говорить директор ДП «Мирогощанський державний іподром» Володимир Присяжненко. - Тепер же з’являється надія, що процес зрушиться з мертвої точки. Люди чекають розпаювання, щоб отримати землю, яка їм належить по праву.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.