Керівництво рівненського «Вереса» зустрілося із вболівальниками

Рівненський народний клуб «Верес» продовжує йти незвичним шляхом організації своєї роботи, повідомляє "ВСЕ про спорт". В рамках зустрічі вболівальниками, керівництво провело «мозговий штурм» стосовно підвищення безпеки на стадіоні під час домашніх ігор «Вереса».

Прийняття такого рішення було зумовлено тим, що на охорону яка працювала скаржилися. Як вихід із такої ситуації було запропоновано створити службу стюартів. Це будуть навчені волонтери які допомагатимуть правоохоронцям в забезпеченні порядку. Разом з тим, від вболівальників було кілька зауважень стосовно пропускної можливості, та відкриттю більшої кількості входів на стадіон «Авангард». На цьому зустріч не завершилася. Керівництво клубу поставило «три крапки», та запросило до обговорення даних питань у соцмережах у спільнотах «Вереса». Тож маємо надію, що проблеми таки будуть вирішені у другій половині сезону.

Подискутувавши з цих приводів, присутні вирішили перейти до другої половини зустрічі – вільного спілкування. Тут вболівальники цікавились конкурсом на гімн клубу. Також, однією з ідей, було оголошення конкурсу на коментатора матчів рівненської команди. Оскільки до попередніх є зауваження.

Підсумувавши півторагодинну зустріч Олексій Хахльов зазначив, що подібні заходи проводитимуться регулярно. Найближчий такий заплановано після 12 березня. Саме тоді і представлять новий склад команди громадськості

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.