Рівненським журналістам наполегливо пропонують не писати про Олега Назарука

"Я вам наполегливо рекомендую впродовж півгодини зняти матеріал про мене з сайту "ВСЕ" і не поширювати інформацію про мене. Не розміщуйте мої фото. Інакше ми будемо розмовляти по-іншому. Я буду оскаржувати в суді поширення неправдивої інформації про мене. Мені це набридло", - повідомила телефоном у розмові на редакційний телефон "ВСЕ" людина, яка представилась Олегом Назаруком. Про це пише журналіст Юрій Дюг:
"Нагадаю, що мова йде розміщення матеріалу керівника "Цензор.нет"Юрий Бутусов http://vse.rv.ua/…/1456228412-rivnenski-sudi-ta-prokuratura…. Надати свій коментар на звинувачення, які озвучив Юрій Бутусов, пан Назарук відмовився. Хоча я тричі пропонував йому прокоментувати ситуацію. Каже: "Мені це набридло. Не буду спростовувати чутки". 
На пропозицію позиватися до автора висловлювання і першоджерела порталу "Цензор.нет" дозвонював відповів: "Я сам знаю, що мені робити. У мене дві вищі освіти". 
От таке от. 
Пане Олеже, пропозиція в силі - можемо зруйнувати ваші хибні думки, що всі матеріали і журналісти купуються, і зробити інтерв`ю. Навіть у відеоформаті".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.