Студенти та викладачі "Острозької академії" стали членами народного клубу "ВЕРЕС"

Вчора, 24 лютого, у Національному університеті "Острозька академія" відбулося вручення карток членам клубу "ВЕРЕС". Отримали картки 200 студентів та викладачів.

 

 

 

 

Окрім того, керівництво клубу вручило подарунки від смачного спонсора Народного клубу торгової марки "Щедрик" "Сніданок чемпіона". Подарунки отримали справжні чемпіони "Острозької академії":

  • майстер спорту з софтболу Анастасія Кулініч;
  • чемпіон області з настільного тенісу Богдан Круглик;
  • гравці футбольної команди "Острог Академія" Борис Ведмедюк, Дмитро Кондратюк;
  • І дорослий розряд спортивного орієнтування Інна Дасова;
  • фіналісти міжобласного турніру з волейболу на кубок "Князів острозьких" Нех Дмитро, Юрій Данилець, Валерія Власюк, Вікторія Білоус

- Приємно, що Національний університет "Острозька академія" виховує справжніх чемпіонів, і деякі з них сьогодні присутні у цій залі. Народний клуб "ВЕРЕС" завжди підтримує всі спортивні починання та пропагує здоровий спосіб життя. Тому хочемо вручити невеличкі тематичні приємні подарунки від Смачного Спонсора - ТМ "Щедрик". Ми привезли з собою сніданки справжніх чемпіонів, які не лише смачні, але й дуже корисні та поживні. У Вашому закладі дуже гарні умови для заняття спортом, тому ми бажаємо не зупинятися на досягнутому. завжди рухатись вперед і досягати нових вершин, - сказала Віце-президент з маркетингу Анна Радько.

Президент клубу "ВЕРЕС" Олексій Хахльов особисто вручив картки новим членам клубу:

- Через те, що в Україні є такі люди як Ігор Пасічник, ми маємо віру, надію та любов як нація переможців, як генерація талантів, як спільнота будівничих! Сьогодні Він, я та ще 200 спудеїв Острозької академії стали МИ! Ми - члени НК "Верес" Рівне"! Ми довіряємо один одному, "рухаємо планету" та змінюємо світ навколо себе! Разом менше страшно було на Майдані! Разом легше творити та жити! Ми - разом!

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.