Представник скандального рівненського хірурга-мажора затягує судовий процес

Сьогодні в Рівному триває третє судове засідання у справі щодо поновлення на роботі екс-лікаря обласної дитячої лікарні Костянтина Думановського. Нагадаємо рідні 5-річного Миколки Антонюка, який помер у медзакладі під час чергування Думановського, звинувачують у цьому його. Хірурга Костянтина Думановського із роботи звільнили. Тепер він вимагає поновлення на посаді, виплати зарплати та маральну компенсацію. 

На початку засідання представник позивача Людмила Конончук попросила перенести засідання бо батько хірурга, який представляє інтереси Костянтина Думановського у суді, захворів. Представники відповідача заперечували у такому клопотанні.  Адже довідки про хвороб нема, тож вони вважають, що позивачі затягують справу. Окрім того, Людмила Конончук попросила суд витребувати оригінали документів із обласної дитячої лікарні. Адже, за її словами, копії не відповідають дійсності. Річ у тім, що вона подавала запит щодо деяких даних, зокрема, трудового розпорядку, і побачила деякі розбіжності. З огляду на це, вона припускає, що ці копії можуть не відповідати оригіналам. Також Людмила Конончук просить витребувати з міського відділу поліції копії завірених належним чином документів, які перебувають у кримінальному провадженні щодо смерті Миколи Антонюка. 

Натомість клопотання Людмили Конончук суд задовольнив частково. Розгляд справи відклали, щоб ознайомитись із матеріалами. Наступне засідання відбудеться 15 березня о 14 годині.

 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.