У Рівному відбудуться змагання трасового автомоделізму

26 - 27 лютого у місті Рівне проходитимуть відкриті обласні змагання учнівської молоді з трасового автомоделізму. Зокрема, 26 лютого об 11.00 відбудеться урочисте відкриття змагань на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18.

-Трасовий автомоделізм – це не тільки один із видів технічної творчості школярів, спрямований на створення моделей автомобілів, а й один із наймасовіших і найзахоплюючих видів спорту, - розповіли у комунальному закладі «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради, який є організатором заходу.

Програмою змагань передбачається індивідуальна першість у класах трасових автомоделей «RETRO», «Евроспорт-стандарт»; командна першість у класах трасових автомоделей (екіпажна гонка) «Вантажівка», «G-33».

До командного заліку зараховуються два кращих результати (по одному від кожного з двох екіпажів команди), показаних у класах моделей «Вантажівка» та «G-33». За однакової суми очок у двох або більше команд перевага надається тій команді, у якої кращий результат у класі «G-33».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.