«Вар’яти» їдуть на Рівненщину

У березні Сергій Притула та «Вар’яти» презентуватимуть український гумор у Березному, Сарнах, Кузнецовську та Здолбунові. Обіцяють нову програму, дотепні жарти та гарний настрій.

«Вар'яти» – це артисти, які не дають публіці сумувати. На Рівненщині традиційно виступатимуть шестеро  відомих гумористів, серед них: “Тернопільський сірий” (Сергій Притула), “Жошка” (Володимир Жогло), “Владзьо” (Володимир Ковцун), Юра Бадзян, Віталік Тильний та “Тята” (Остап Ярка).

Вони майже не жартують  на політичні теми. В номерах немає матів та жартів «нижче пояса». Тому на концерт «Вар’яти-шоу» можна йти усією сім’єю.

«Івент-агенція «Мегаподія» продовжує співпрацю з «Вар’ятами» після аншлагових концертів у Володимирі-Волинському та Ковелі, - розповідає керівник агенції, організатор туру Роман Яворський. Повні зали у Івано-Франківську та Чернівцях останніми днями, вкрай насичений графік концертів та зйомок – підтвердження того, що «Вар’яти» розвиваються та здобувають шалену популярність у публіки».

Особлива «родзинка» туру Рівненщиною – два концерти у Здолбунові. Вони відбудуться 20 березня, о 16-тій та 19-тій годині. Отож, не тільки мешканці райцентру, а й шанувальники українського гумору з Рівного зможуть оцінити нові жарти «Вар’яти-шоу».

Квитки на здолбунівський концерт можна придбати у будинку культури цементників, у Рівному - у магазині «Мuzzon» у «Златі Плазі».

Тур відбувається за підтримки житлового будинку «Шоколад», компаній «Олас» та «Північ-Центр».

Графік туру Рівненщиною:

10 березня – Березне, районний будинок культури, 18.30

11 березня – Кузнецовськ, палац культури імені Л.Українки ВП РАЕС, 19.00

12 березня – Сарни, районний будинок культури, 18.00

20 березня - Здолбунів, будинок культури цементників, 16.00, 19.00.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.