Рівненські учні збирали батарейки на конкурс

До конкурсу «Здай батарейку — подбай про майбутнє», який організував депутат міськради Святослав Євтушенко, долучилися нові учасники з трьох рівненських шкіл. Так, учні НВК №2 принесли на конкурс 7 кілограм батарейок, ЗОШ №13 — 11 кілограм і учні з трьох класів ЗОШ №18 зібрали 37 кілограм 600 грам батарейок, йдеться у повідомленні прес-служби.

За словами організатора конкурсу депутата міськради Святослава Євтушенка, така активність дітей справді приємна, адже важливо популяризувати бережне ставлення до екології серед школярів.

- За період конкурсу до нього долучилися учні не лише рівненських шкіл, а й Тучинської школи-інтернату. Ті, хто найбільше зібрали батарейок до нового року, отримали подарунки до свят. Так само буде визначено переможців конкурсу серед учнів, які стали учасниками вже в 2016 році. Нині конкурс добігає до завершення і вже у березні відбудеться нагородження його найактивніших учасників. Хочеться вірити, що школярі й надалі збиратимуть батарейки окремо, а не будуть викидати у загальний контейнер, - каже Святослав Євтушенко.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.