На Рівненщині військові підвищуюють свій професійний рівень

На Рівненському загальновійськовому полігоні з військовослужбовцями управління оперативного командування «Захід» та всіх підпорядкованих військових частин гарнізону проведено дводенний комплекс занять з бойової підготовки.

З метою відновлення навиків володіння штатною зброєю, нарощування досвіду алгоритму дій в бойових умовах офіцери, сержанти та солдати Збройних Сил України виконали вправи навчальних та контрольних стрільб зі стрілецької зброю та кидання бойових гранат.

Під час стрільб з автомата АК-74 завданням для кожного було уразити цілі умовного противника що з’являються та рухаються з різних положень на відстані від 150 до 400 метрів. Окрім АК-74, тут виконували вправи стрільб з пістолета Макарова ПМ, кидали навчальні та бойові гранати.

Як зазначив начальник відділу підготовки військ управління бойової підготовки оперативного командування «Захід» полковник Петро Василюк, військові повинні бути готовими до дій у будь-яких умовах. Він наголосив, що від швидкості та правильності прийнятого командиром рішення залежать життя підлеглих.

Увага присутніх під час заходів бойової підготовки зверталась на пильність у всьому, адже в бойових умовах немає дрібниць. Зокрема, за досвідом останніх місяців проведення АТО, спостерігається, що противних активно вдається до нових форм ведення бойових дій та провокацій. Це стосується, у першу чергу, мінно-вибухових пристроїв. Російські найманці та сепаратисти віднедавна встановлюють розтяжки на висоті людського зросту. Це робиться для того, щоб досягти максимального ураження людей, які рухаються на військовій техніці. Тому під час занять багато уваги приділялося навичкам виявлення та знешкодження вибухових пристроїв, а також вмінням швидкого та якісного надання першої медичної допомоги пораненим, заходам екстреної евакуації військовослужбовців з поля бою.

 

Повідомляє Майор Віктор ШУБЕЦ.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.