«Рух за очищення» у Рівному: відставка Яценюка відбудеться

У цьому під час прес-конференції у Рівному переконував  учасник громадської коаліції  «Руху за очищення», голова партії Демальянс  Василь Гацько. Сьогодні у місті перебувають реформатори із команди Саакашвілі.  За їх словами, вони влаштували антикорупційну ходу країною і закликають мешканців долучатися до них. У Рівному вони озвучили  5 основних вимог «Руху за очищення»: відставка уряду Яценюка, незалежний генпрокурор, пакет законів про економічну свободу, невідворотність покарання за злочини, нове виборче законодавство.

- Відставка уряду Яценюка  відбудеться у будь-якому випадку.  Люди не сприйняли цю виставу. Очевидно, всі зрозуміли, що це був банальний договорняк олігархів. Тому день, два, тиждень, три - невідомо точно, але відставка Яценюка відбудеться. Суспільство це не приймає, - сказав Василь Гацько.

За його словами, важливо зосередитися на формуванні нового уряду.

Тим часом сьогодні о 18 годині у головному корпусі НУВГП відбудеться Антикорупційний форум. Планується, що участь у ньому візьме голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі.

У скільки обійшлося проведення форуму в Рівному, учасники «Руху за очищення» наразі сказати не можуть, однак вже найближчим часом обіцяють оприлюднити цю інформацію на своєму сайті. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.