У Рівному Саакашвілі виступив без дозволу мера

Екс-президент Грузії і голова Одеської ОДА Міхаїл Саакашвілі приїхав у Рівне презентувати "Український Рух за очищення влади". Виступ він розпочав українською мовою. А що зустріч з рівнянами відбувається в актовій залі НУВГП, Саакашвіллі пояснив тим, що на проведення заходу в цьому приміщенні не потрібно брати дозволу в міського голови. 

Далі Саакашвілі перейшов на російську мову та розповів про те, за які зміни виступає, хто і як за півгодини в Україні вирішує те, що без "рішал" займає тиждень часу та чому варто об'єднуватися задля очищення країни. Також Міхаїл Саакашвілі пояснив, чому потрібно відправити у відставку прем'єр-міністра та як можна реформувати країну. 

Нині виступ голови Одеської ОДА триває. Детальніше про те, як екс-президент Грузії пропонує реформувати та очищати Україну, читайте згодом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Хто у Рівному прийшов побачити Саакашвіллі

Коментарі

Цікаво читати про різні вміння Саакашвіллі, про заволодіння мізками лохів і таке інше, про те що милує вуха. Скажіть панове професіонали і не ЛОХИ, а Порошенко випадково не заволодів мізками, а решта з усіх хто там сидить не заволодів???? А чим Янукович заволодів що прийшов до влади, красномовства в нього не було помічено. Може у нас нація така???? Може у нас навіть самий чесний прийшовши до влади побачивши перед носом цифри з 6 нулями і більше забуває про все? А ви не задумувалися чого маленька Великобританія по всьому світу мала колонії і була наддержавою, а в рази більша Україна ніколи не була по справжньою навіть незалежною. Наші люди звикли що хтось ними командує, а коли самі починають командувати то починається бардак. То може Варто дати шанс іншим тим хто хоч щось десь зробив, а не своїх брехунів покругу міняти. Якщо самі не хочемо міняти то треба в корзину з кульками кидати нові кульки з невідомим вмістом щоб мати шанс на щось путнє, а не витягувати ті про які все знаємо і при слідуюцій спробі знову ложити їх назад у кошик!

А ти почитай про реформи в Польщі, які робили поляки, або в Чехії, які робили чехи. А вам тільки чужими рчуками жар би загрібати... А самим слабо? Я пригадую років два тому великий грузи грузин (не згадаю прізвище) мав надавати Рівному потужнe теоритичну та практичну допомогу. Де він&
Я не шовініст. Хто робить на краще, нехай робить. Але, якщо на краще....

Ну почитай про реформи в Грузії ,якщо не в курсах, хомкобот

Можна по-різному відноситися до Саакашвілі, але те, що він володіє магнетичним, просто гіпнотичним маніпулятивним талантом заволодіння мізками лохів, цього в нього не забереш. Знову ж ті самі граблі - отримати кайф від того, що милує вуха - політична наркоманія. А чи є платформа та інструменти для реалізації програми ( яка тільки в гаслах!!!) та й багато інших цікавих моментів, тут вже включати мізки треба.... А нащо, якщо за вас це робить хтось:)))) Тому й живемо так, як живемо.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.