Піар нового месії: критичні відгуки рівнян про візит Саакашвілі

Візит голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі з "Рухом за очищення" наробив чимало шуму. Охочих побачитися з колишнім грузинським президентом було більш ніж достаньо. Але не всі активні рівняни залишились задоволені спілкування з Саакашвілі і його командою. 

 

- Зараз люди задають питання Саакашвілі. І напрошується, на жаль, сумний висновок: у свідомості багатьох людей досі залишається необхідність мати царя... Вони звертаються до Міхо, як до месії й вірять, що прийде добрий цар Саакашвілі і їм стане легше жити...(( - пише журналіст Олександр Мельничук

- Новий політпроект Петра. Боротьби з корупцією, ще не бачу. Шкода, наших знову кидають, - пише координатор мережі "Опора" Андрій Токарський.  - Саакашвілі, якраз не запасний варіант, а майже основний. На східних областях будуть ставити на "Наш край", тут спробують витягнути через Михася. БПП вже як вийде.

- Виборів, думаю, не буде. Рейтинг БПП здувається, на технічних проектах не витягнуть, і мажоритарка не допоможе - дуже великий антирейтинг у правлячих. А Саакшвілі - це на всяк випадок. Для форс-мажору - відзначив соціолог Роман Микитюк. 

 - В очікуванні чуда?! Антикорупційний форум "Рух за очищення" в Рівному за участі мабуть найпопулярнішого політика і державного діяча зібрав велику кількість рівнян та гостей міста. Великий кредит довіри та поваги, неймовірна популярність в Україні серед населення! В залі НУВГП повний аншлаг! Місцевих чиновників жодного я не бачив. Серед присутніх - люди різних поколінь, від молодих до дудусь та бабусь. Коли діло дійшло до запитань, на жаль, в більшості це про те, що наболіло. З довгою історією, чиновнічою свавільністю, проханням вирішити ... Прохання, як до царя, який може все. Але ж він не всемогутній цар. Мені кажеться, багато в чому ми усі самі маємо діяти, мінятися, не мовчати, вимагати у чиновників, самим щось робити. За нас ніхто не зробить. Чудо не відбудеться! А от щоденною небайдужістю кожного, громадською активністю, реальними діями, вдумливим голосуванням на виборах разом ми зможемо все! Дай Боже нам усім розуму, толерантності, рішучості в діях і, головне, не мовчазної рабської покірності! - такими враженнями поділився фотохудожник Олександр Харват

Читайте також:

Хто у Рівному прийшов побачити Саакашвілі. ФОТО

У Рівному Саакашвілі виступив без дозволу мера

«Рух за очищення» у Рівному: відставка Яценюка відбудеться

- Аж пищить, як кажуть в народі, так хоче стати прем'єром або наступним президентом України. Хто пропустив виступ Саакашвілі, коротка суть - "I`m the best, Яценюк - труп, приєднуйтеся до мене". Найбільш яскравий момент виступу-шоу - не той, коли пан Саакашвілі прокричав, що на дебільні питання не відповідатиме, і не той, коли у нього брали автографи, а коли якась жінка запитала про російську фабрику Порошенка, а їй хтось із залу кричав замовкнути і сісти. Антикорупційний форум, по-моєму, зібрав не прибічників боротьби з корупцією, а людей, які бачать у колишньому грузинському президентові "світло в кінці тунелю". Коли там чергові вибори? - враження журналістки "Рівне Вечірнє" Алли Садовник. 

Тим часом на заяву Саакашвілі про єдиний зал, на оренду якого не треба просити дозволу в Хомка, відрегаував головний політехнолог мера, начальник управління культури і туризму Тарас Масименко:

- Не думав писати пост, але все ж не стримався. Хлопці антикорупціонери, які вчора проводили у Рівному форум -так не можна. Навіщо хтось з вас взяв на себе тяжку ношу брехуна і спробував перекласти її на плечі борця Міхаеля Саакашвілі, якого я шаную і поважаю. Який зал ви організували такий у вас і був. Лише у культурі міста є три зали на 400 місць і більше, які ми вам би із задоволенням надали, якби від вас був хоч якийсь порух. А так катакомбний рух проти корупції, який починатиметься з брехні не побудуєш. Мені соромно за такий старт справді нормального і потрібного руху. А ще образливо за Міхаеля, який повторив вашу брехню на загал, що він не зміг отримати велику залу. Є переписка з організаторами, де вони визнають що розглядали текстильник, але вирішили у водніку, для зацікавлених журналістів можу надати.

- Світ софітів, неначе на концерті. За годину розставлені камери, сновигають симпатичні дівчата на каблуках. Скоро зал переповнився людьми.
Презентація "Українського Руху за реформи" Одеського губернатора-грузина Міхеїла Саакашвілі обіцяла бути насиченою та цікавою. Не лише через заяви лідерів руху про кардинальне очищення країни від корупції. Скоріше через одіозного політика, колишнього президента Грузії, який нарешті завітав з візитом до Рівного.
Справжній фурор розпочався, коли на сцену вийшов довгоочікуваний Міхеїл Саакашвілі. Запізнившись на годину, він відразу захопив увагу публіки. Його ідеї нагадували Робін Гуда -  "арештовувати олігархів, політиків, бізнесменів, змусити їх віддати награбоване з бютжету". Забирати в багатих і віддавати бідним. "Добрим" словом не оминув і партію "Опозиційний блок", пригавши їхній дружній вихід з приміщення ВР під час голосування про відставку уряду Яценюка.
Після завершення виступу Саакашвілі дав короткий брифінг для ЗМІ, а більшість слухачів направились до виходу. Незважаючи на те, що до слова запросили ще одного спікера, що підняв важливі питання бюрократії в торфовидобувній галузі.
Відомий своїм популізмом політик і цієї зустрічі не зрадив своїм принципам. Серед присутніх було неоднозначне враження від виступу. Явний егоцентризм заяв вразив активістів,які хотіли почути конструктивний виступ від досвідченого реформатора.
Зустріч наглядно показала два світи, в яких живуть наразі українці. Одні шукають свого месію в кожному, хто проходить повз і обіцяє золоті гори, а інші хочуть бачити чіткі дії в напрямку збереження України. Від теперішніх можновладців наврядчи дочекаються бажаного як одні, так й інші, - пише Ярина Сокіл. 

- Між сьогоднішнім концертом зірки в Рівному і поїздкою в село - вибрав село. Пробачте, але шмат шашлика - це шмат шашлика. Тим більше, коли смажиш його сам. Димок, аромат, свіже повітря, всі діла) Та й дитині корисно побути на природі. Діти - то головне! - написав журналіст, керівник ГО "Антикорупційний моніторинг" Юрій Дюг

- Вчора Рівне стояло на вухах через приїзд Саакашвілі, який я проігнорувала, віддавши перевагу справам родинним. Натомість у стрічках політангажованих друзів тільки й мови, що про спіч гостя, дуже європейські месседжі, амбітні політичні плани (судячи з переглянутих відео декларації такі, як ми любимо, у стилі Нью-Васюків). Зовні картинка до болю знайома: не без підтримки гаранта українцеві пропонують черговий образ проєвропейського політика-месії, якого можна буде у разі чого не менш помпезно "злити" із формулюванням - "не наш человек". A поки можна медійно розкручувати і дивися про реформи міліцій-поліцій, бурштин, профтехосвітні перетрубації, cтрибки валют і кризу робочих місць українець призабуде, бо треба подивитися на нового месію, - відзначила викладач "Острозької академії" Вікторія Назарук

Коментарі

Справа Вілена Мартиросяна живе й перемагає!!!!! Тільки ось де сам Мартиросян?

Хай краще Міхо,ніж Хуйло чи його холуй Педро!

Очко захлопало у властьімущіх і їх прихлєбатєлєй. :)

Створюється ще одна рошеновська партія "каанкрєтних грузинських страв"...

Семе ти, невіглас тупорилий , своєю позицією заохочуєш всіх зайд на світі в УКраїну.

Невже ти такий тупий?! Жах!

Подобные статейки проплачивают те, кто грабит страну и очкует разоблачения.

Коли "КАЖЕТЬСЯ" - то треба хреститись .....

Люди не "месію" чекають, люди чекають позитивних зрушень! І з надією зустрічають кожного нового політика, який зачіпає за живе. Але чи дочекаються!!!!!!?

Оцей уміє обіцяти! Ще краще як "наша рідна мама" Юля.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.