"Якимець плоский..." - рівняни висміяли стосунки політика з Хомком

Рівняни з гумором відреагували на черговий конфлікт Дмитра Якимця та міського голови Рівного Володимира Хомка. Сoub на цю тему у спільноті "Рівненщина політична" опублікував журналіст Юрій Дюг:

Дмитро Якимець плоский, круглий чи в міру упітаний? Хтось перейнявся фігурою Дмитра ))) Дякую за відео "Рівне вечірнє".

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", Михайло Саакашвілі під час візиту до Рівного пояснив те, що зустріч відбувалась в актовому залі НУВГП тим, що це єдиний зал у місті, який можна отримати без дозволу міського голови Володимира Хомка. Сьогодні, мер Рівного зібрав прес-конференцію, щоб прояснити ситуацію.

За словами Володимира Хомка, в цей день у місті відбувалось два великі заходи: бокс та приїзд Саакашвілі. Міський голова віддав перевагу боксу. Повертаючись додому, він зустрів екс-депутата Рівнеради Юрія Запорожця, який запитав у Володимира Євгеновича, чому той відмовив у наданні залу для зустрічі з Михайлом Саакашвілі.

– Приходжу додому – відкриваю інтернет, а там пишуть, що Саакашвілі вийшов на трибуну і заявив, що це (зал НУВГП – авт.) було єдине приміщення, яке у Рівному можна взяти без дозволу мера, очевидно, натякаючи, що я не даю провести збори. Ми вийшли на команду Саакашвілі і нам сказали, що їм повідомили, що іншого місця (окрім залу НУВГП – авт.) не можна було знайти, бо мер не дозволяє, – розповів на прес-конференції міський голова Володимир Хомко