На одному з підприємств Рівненщини стався вибух?

Як повідомили сайту "ВСЕ" власні обізнані джерела, на підприємстві ПАТ "Волинь-цемент", яке належить німецькій компанії "Dyckerhoff AG" і входить до світової групи "Buzzi Unicem", сталась аварія. Після запуску печі, яка довгий час не використовувалась, пролунав вибух, який спричинив викид в повітря значної кількості цементного пилу.

Вранці рівняни спостерігали на власних авто дивний осад. При спробі змити його теплою водою з'являвся запах сірки. Подібний осад можна було спостерігати не лише в обласному центрі, а й в населених пунктах на відстані 10-15 кілометрів від Рівного.

Наразі ми звернулись за коментарями до обласної влади, відповідних служб і керівництва підприємства.

В прес-службі Рівненської обласної державної адміністрації повідомили, що жодних повідомлень про ймовірну аварію до них не надходило, а керівництво підприємства запевнило обласну владу, що все відбувається у штатному режимі, жодні технологічні процеси не були порушені.

Як повідомив журналісту сайту голова Здолбунівської районної державної адміністрації Сергій Кондрачук, подібні викиди трапляються двічі на рік.

– Згідно з технологією роботи цементних заводів, немає іншого механізму запуску печей, як запуск із вимкненими фільтрами. Як тільки піч запускається – фільтри вмикаються автоматично. Якщо я не помиляюсь, аналогічний запуск печей використовується й у Німеччині, - говорить голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук. - Про подібні випадки неодноразово повідомляли в правоохоронні органи, екологічні служби. Такий процес відповідає усім вимогам, нормам ГОСТів.  Чи шкодить це нашим людям? Вочевидь, так. Але це та ціна, яку ми один-два рази на рік сплачуємо за робочі місця з високими зарплатами, податки в місцеві бюджети тощо.

Як повідомили журналісту сайту "ВСЕ" на підприємстві ПАТ "Волинь-цемент", вибуху на підприємстві не було, була лише зупинка обертової печі.

- Підприємство працює вже понад 70 років, і за цей час жодних вибухів не траплялось. Сьогодні о 6 годині ранку сталась зупинка обертової печі №4 внаслідок просадки напруги в електромережі зі Здолбунова. У нас встановлена дороговартісна апаратура, тому на підприємстві спрацювала система захисту, піч зупинилась. Відновили роботу на даній печі о 8:50 ранку. На підприємстві встановлені дороговартісні фільтри, використовуємо тільки якісне вугілля та вкладаємо великі кошти на збереження екології, - повідомив начальник служби охорони праці та навколишнього середовища на підприємстві ПАТ "Волинь-цемент" Олександр Чумак.

Тим часом у Головному управлінні МНС у Рівненській області повідомили, що жодних звернень на лінію "101" не надходило, а керівництво підприємства ПАТ "Волинь-цемент" запевнило, що в них усе гаразд. 

 

Коментарі

Клоуни!!! не розібравшись пишуть всяку дурість!
Ніякого вибуху там не було!!!, сам живу поряд із заводом.
грош ціна таким сайтам, які дезінформують людей!

ЭБАТЬ ВИ ОЛЕНІ (ахахахах во львове бред рябой кобили ) я там роблю и знаю шо пробило в землю 0.35 киловольта и просто свитилося як лампочка ска олені тупі незнаеш то не подпижджуй

Во Львове осело это рыжее гуано сегодня ночью... ниче так запуск.

А Азот Вам не заважає?????

В таких випадках вітер повинен рухатись не в бік Рівного з 250 тисячним населенням, чи не так?

vignu vu pushete. y das rozumu jak v kolgospnoi kyrku

підприємство існує не один рік. змінити квартиру напевно простіше, ніж перенести підприємство. Тому шановні панове, перш ніж придбати житло чи будувати "маленькі" хатиночні поблизу підприємства - думайте чи не занадто ви близенько., щоб потім не плакати що Вашу дешевеньку машинку засипало цементом )))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.