У Рівному Лілію Москальову звинувачують в рейдерському захоплені підприємства

У спільноті "Рівненщина Політична" Оксана Ярмолюк розмістила публікацію, у якій звинуватила Лілію Москальову у  рейдерському захопленні підприємства.

"Прийшов мені на пошту такий лист. Дуже цікава інформація, і по відкритих реєстрах усе збігається. Тому публікую.

Ліля, де тракторний?

В Рівному всі чудово знають, що є такий непідкупний борець за справедливість, громадсько активна люстраторка Лілія Москальова. ЇЇ полум’яна боротьба зі злодійською владою та продажними журналістами відома далеко за межами області.
Але виявляється, що пані Лілія кілька років тому успішно «віджала» тракторний завод у Городку, застосовуючи звичну схему договорнякової приватизації. Отже, все по порядку. 
Лілія Москальова з батьком заснували 2 фірми – «Антарес-люкс» на Москальову та «Укрінвестспецбуд» на батька - Любомира Буняка, колишнього мера Львова. Далі вони розробили «договірняк» із керівництвом ВАТ «Рівненський завод тракторних агрегатів» про купівлю за заниженою ціною транспортного цеху, адмінприміщення та приміщення зарядної цього заводу. Загальна площа становила 2293 кв.м., а ціна оборудки дорівнювала вартості однієї хорошої іномарки – 706 тисяч 353 грн, тобто по 308 гривень за 1 кв.м. Продавцем виступило Дочірнє підприємство «Торгово-комерційний комплекс» ВАТ „РЗТА”, і 20 серпня 2008 року через РМУ Товарно-Майнова Біржа "ПРАЙС" відбувся аукціон про що складений протокол № 803-н.
А схема договорняка полягала в тому, що це був не аукціон, а простий «мєждусобойчик» між Москальовою її батьком, та третім учасником для «проформи», такою собі Лампікою Лілією Миколаївною, яка працювала юристом на фірмі тої ж Москальової - «Антарес-Люкс». Коло замкнулося... Після цього, щоб «замести сліди» переможець аукціону «Укрінвестспецбуд» (засновник батько Москальової – Буняк) перепродав весь комплекс фірмі Москальової «Антарес-Люкс», в якій він теж є співзасновником, і Ліля стала щасливим власником ласої нерухомості.
Ось так «непримиренний борець» за справедливість Ліля Москальова вчинила звичайний рейдерський віджим через «договірняк» і за копійки придбала собі частину тракторного заводу.
Тому, коли наступний раз пані Москальова буде виступати із черговою полум’яною промовою про боротьбу з несправедливістю, нехай спочатку дасть відповідь на питання: «ЛІЛЯ, ДЕ ТРАКТОРНИЙ
»?" - написала Оксана Ярмолюк.
Лілія Москальова не забарилася із відповіддю, і на своїй сторінці опулікувала пост:

"Хто знає про цю наклепницю детальніше - прошу повідомити в приват. Інформація потрібна для позовної заяви в суд. Якщо тупа курка, яку підставляють , не розуміє , що за інформацію розміщує у себе на сторінці - це її проблеми . Хто надав їй це фуфло - мені теж відомо. Я пройшла перевірки всіх інстанцій , які тільки можна уявити ) Тому ваші дурні потуги хоч якось мене дістати - провальні , нешанована мною банда якимців , кирилових і тому подібних. Зате, я бачу, що доля ваших відданий тупіц вас мало хвилює ) Що ж, агонія ворогів - теж результат )," - написала Лілія Москальова в себе на сторінці.

На Рівненщині Лілія Москальова часто є фігурантом різних скандалів пов'язаних з політикою і бізнесом.

Ключові слова: 

Коментарі

госпаааді, москальова - це просто поїхавша з глузду бабця, якій повсюди ввижаються боти і зловмисники, причому на поставлені запитання все, що вона може, це огризнутися а-ля "а докажи, шо це я?" чи "атата, мене, лілєчку, атакують боти, ну, щас я вам, шлюхи-наркомани".
чого тільки варті її переписки в коментарях з подружкою по інтелекту закордонець)) чомусь одразу згадуються бабки на лавках біля під*їздів, для яких всі шлюхи і наркомани, "а от в наші врємєнаааа..."

Стареча інволюція наліцо))) серед варіантів клімактеричного синдрому є істеричний, лілєчка просто наглядний приклад) пожалійте стареньку, яка опанувала фейсбук на такому високому рівні. Нехай бавиться :)

Досить веселе та кумедне говнокидання, ще й на вентилятор потрапило.... запасаємось попкорном))

Весняне загострення шизофреніі.
Лікуватися треба терміново

"Гость" ,ти лічіко відкрий, а потім шкрябай тут )) І зроби щось більше на заводі , якщо гроші є .. А сайту "ВСЕ" привіт великий і зустрінемось з головним ще одним жовтим кореспондентом Кривошеєвим у суді ) Постити ботів на сайті - це круто , Кривошеєв. Ти пішов ще далі за Торбіча )) Молодець , хлопчику )

ААААААА, Москальова. То ти продажна шавка))) Що ти сказали по суті звинувачень. Перешла на особистості і все? Який інтелектуальний примітивізм. 308 грн.? ціна не має значення, почитайте, що таке аукціон насправді. Це договорняк і шахрайство. Якщо ви зробили це задля благих інвестиційних намірів, то що зробити там (заводі) за майже 10 років. Примітивні жлоби(((

Кривошеєв , низько користуватися такими брудними технологіями )) Але ви мене теж не здивували ) Ваше плем"я ще й не на таке здатне )) Привіт Хахльову !) І статусним коханкам )

Переходити на особисті образи - ознака слабких і закомплексованих людей. Ви мене зовсім не здивували)))

Аукціон відбувся у 2007 році. Я не ображаюся на розумово відсталих ) Кривошеєва навіть нема змісту запрошувати подивитися на цей "завод". Шавка Хахльова. До речі ,чому нема статті з приводу прихватизації Хахльовим консервного заводу , який він повністю знищив , забрав землю і побудував там свою Швейцарію ? Слабо написати про це Кривошеєву і Дюгу ? )

Аукціон відбувся ще у 2008 році, а статтю підготували тільки зараз??? І авторе, 308 грн тоді і 308 грн зараз, трошкі різні речі, навідь якщо це і правда, то де тут кримінал?

вот наговариваете на человека, а она возьмет и обидится и перестанет гадские статейки писать! то кого тогда читать?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.