На Рівненщині з'явилась команда з автомодельного спорту

На Рівненщині відбулися відкриті обласні змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі). 45 школярів із 78 моделями змагалися як у особистій першості (класи моделей «Ретро», ES-24st), так і командній (екіпажна гонка у класах моделей «Вантажівка» та G-33).

- Цьогорічні змагання показали, що у порівнянні з минулим роком збільшилась кількість учасників та моделей у кожній номінації, покращився рівень технічної готовності техніки до перегонів. За їх результатами сформовано збірну команду області для участі у Всеукраїнських змаганнях, - розповіли у комунальному закладі «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

 

Згідно протоколів роботи суддівської колегії:

І місце і кубок змагань виборола команда Здолбунівського району (районна станція юних техніків);

ІІ місце – команда комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»;

ІІІ місце – команда м. Дубна (міська станція юних техніків);

ІІІ місце – команда Рівненської обласної організації Товариства сприяння обороні України.

Загалом, у змаганнях взяли участь 10 команд: Здолбунівського, Костопільського, Гощанського, Дубенського, Рівненського районів, міст Рівне та Дубно, Костопільського підліткового клубу «FanАти», комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» та Рівненської обласної організації Товариства сприяння обороні України. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.