На Костопільщині вирішують, як об’єднати громади

Костопільська районна робоча група з питань децентралізації спільно з головами адміністрації та ради вивчають, як проходить процес об’єднання громад у районі.

Нещодавно Пісківська ОТГ, яка хотіла об’єднатися з Пеньківською сільською радою, отримала відмову у реєстрації від Кабінету Міністрів. Оскільки цю громаду фахівці вважають неспроможною. Тому людям радять пошукати сильніші громади. Адже чим громада потужніша, тим легше їй буде працювати та розвиватися. Тому Пісківській громаді рекомендують об’єднатися з Костопільською.

Надалі сільські голови та депутати мають прийняти відповідне рішення. За перспективним планом у Костопільському районі буде створено 4 об’єднані громади, повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.  

Ключові слова: 

Коментарі

В Україні представлено перша в історії країни онлайн-платформа, що містить зведені картографічні матеріали та моніторинг адміністративно-територіальних одиниць.
Це абсолютно вільний доступ до інформації про адміністративно-територіальні одиниці, топографію, населені пункти, автошляхи та залізниці, законодавчі дані про зміни адмінтерустрою, перспективні плани формування територій громад, бюджетні паспорти громад, дані про об’єднані територіальні громади, кількісні показники по навчальних закладах чи інших соціальних об’єктах, бюджету, розміру дотацій або субвенцій тощо.
Зникають бар’єри до вивчення України, давайте будемо освіченими та відповідальними громадянами! - http://despro.org.ua/~GdWjo
#Україна #Новини #онлайн #база_даних #реформа

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.