Львівське комунальне підприємство хоче відповідати за озеленення у Рівному

Хто надаватиме послуги з озеленення, утримання зелених зон і зон відпочинку, розглядали під час засідання тендерного комітету, яке проходило в УЖКГ Рівного. Бажання надавати ці послуги виявило два комунальні підприємства - "Зелений Львів" і рівненський "Трест зеленого господарства".

Львівське підприємство зпропонувало надавати ці послуги за 11 мільйонів і понад 964 тисячі гривень, а рівненське - за 11 мільйонів і понад 957 тисячі гривень.

Хто надаватиме послуги з озеленення, утримання зелених зон і зон відпочинку розглядали під час засідання тендерного комітету, яке проходило в УЖКГ РІвного. Бажання надавати ці послуги виявило два комунальні підприємства - "Зелений Львів" і рівненський "Трест зеленого господарства".

Львівське підприємство зпропонувало надавати ці послуги за 11 мільйонів і понад 964 тисячі гривень, а рівненське - за 11 мільйонів і понад 957 тисячі гривень.

Як розповів заступник начальника УЖКГ Рівного Володимир Лапюк, сьогодні відбувається розкриття тендерних пропозицій.

- Далі ми будемо детально вивчати документи, звертати увагу на всі суми, зазначені в пропозиціях. Звертаємо увагу, щоб підприємство пропонувало дешевші послуги, мало відповідну базу для роботи, достатню кількість працівників, щоб немало боргів, керівники не мали кримінального минулого. Відповідно до закону, на вивчення і розгляд цих пропозицій дається 20 днів, - коментує Володимир Лапюк.

Обидва підприємства подали усі необхідні документи для участі тендеру. Якщо зауважень до їх оформлення та самих тендерних пропозицій не буде, то через 20 днів буде визначено переможця тендеру.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.