Прокурор Рівненщини звітуватиме на сесії облради

 На адресу прокуратури Рівненської області 01.03.2016 надійшла факсограма за підписом заступника голови Рівненської обласної ради про необхідність прибуття прокурора області на засідання постійної комісії обласної ради з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією для доповіді про стан законності у минулому році та заходів щодо її зміцнення.

Однак прокуратура роз’яснила листом, що відповідно до ч. 3 ст. 6 Закону України «Про прокуратуру», керівники регіональних прокуратур на відкритому пленарному засіданні відповідної ради, на яке запрошуються представники засобів масової інформації, не менш як двічі на рік інформують населення відповідної адміністративно-територіальної одиниці про результати діяльності на цій території шляхом надання узагальнених статистичних та аналітичних даних.

З цією метою прокуратура Рівненської області відповідну інформацію про стан законності у 2015 році та заходи щодо її зміцнення скерувала на адресу Рівненської обласної ради ще 15.01.2016.

При винесенні даного питання на порядок денний відкритого пленарного засідання обласної ради за участі представників ЗМІ зазначену інформацію буде викладено керівництвом регіональної прокуратури.

Разом з тим, чинним законодавством не передбачено обов’язку прокурора області брати участь у засіданнях постійних комісій обласних рад, які за змістом ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» є робочими органами відповідних рад, повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.