«Круто ти попав на ТВ»: скільки рівняни торік заплатили за «джинсу» міської влади

Минулоріч вартісь однієї телепрограми, яка мала б висвітлити роботу чиновників та депутатів, коштувала більше 1,5 тисячі гривень. Мер Рівного Володимир Хомко також неодноразово був зіркою цих програм. Одна програма на радіо коштувала в середньому 1 тисяча 785 гривень, пише «Четверта влада»

Колаж «Четвертої влади» з архівного фото

Минулоріч чиновники та депутати Рівненської міської ради мали змогу пропіаритись у місцевих ЗМІ за 240 тисячі гривень з бюджету.

Про це йдеться у звіті для депутатських комісій щодо основних напрямків роботи відділу інформаційно-аналітичного забезпечення у 2015 році, з яким ознайомив депутатів Рівнерадикерівник цього відділу Олесь Лопачук у січні 2016 року. 

У рамках реалізації «Міської програми розвитку інформаційного простору міста Рівного на 2015 роки» з бюджету  Рівного виділили 240 тисяч на висвтлення діяльності мера, депутатів та чиновників Рівнеради. Хоча планували витратити 400 тисяч. Із виділеної суми витратили 199 тисяч 883 гривень.

Такі матеріали можна назвати «джинсою», адже зазвичай у них відсутнє маркування про оплату за їх підготовку і оприлюднення.

За 50 тисяч гривень підготували 28 радіопрограм на «Радіо Трек» та «Радіо Ритм». Таким чином середня вартість однієї «джинсової» програми на радіо – 1785 гривень. Це більше за одну мінімальну зарплату українця, яка становить наразі 1, 378 тисяч гривень.

87 разів у телевізійних програмах на телеканалах  «Рівне-1», «Сфера-ТВ» та «Ритм» з`являвся мер, чиновники та депутати Рівнеради. З них 54 програми присвячені звітам депутатів. Весь цей «теле-бенкет» коштував місту 139 тисяч 890 гривень. Таким чином одна програма на телебаченні коштувала  в середньому близько 1600 гривень. 

У 2015 році на оновлення матеріально-технічної бази відділу інформаційно-аналітичного забезпечення було виділено 10 тисяч гривень. На ці кошти придбано фотоапарат та диктофон.

«Четверта влада» звернулася із запитом до міської ради, щоб отримати детальний бюджет витрачених коштів, а також щоб проаналізувати зміст та якість матеріалів, підготовлених за кошти рівнян.

Нагадуємо, подібну програму Рівнерада затвердила і на 2016 рік. На найближчі 5 років на джинсу від Рівненської облради та Рівненської ОДА хочуть понад 2 мільйони гривень.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.