На Рівненщині з’явилась нова карета швидкої допомоги

Меценат Віктор Мялик передав ключі від нового автомобіля головному лікарю Рівненського Центру екстреної медичної допомоги, депутату обласної ради Андрію Бортніку.

Нову карету швидкої допомоги прийняв на баланс пункт постійного базування бригади екстреної медичної допомоги в селі Борова Зарічненського району. Це повнопривідний УАЗ, що добре підходить під місцеві дорожні умови, з якими іноземні Peugeot справитись не можуть, зауважив Андрій Бортнік. Уже найближчим часом, після реєстрації авто, бригада фельдшерів Борівського пункту постійного базування ЕМД здійснять свої перші робочі виїзди.

– Я особисто та від імені колективу щиросердно дякую меценату та благодійнику Віктору Мялику. Переоцінити такий подарунок просто неможливо, адже ціна швидкого та вчасного прибуття бригади медиків – це життя та здоров'я пацієнтів, – зазначив головний лікар Рівненського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф  Андрій Бортнік.

За його словами, радіус зони обслуговування пункту становить 30 кілометрів та включає в себе шість сіл та хутори. Минулого року на пункті здійснили 3720 виїздів до пацієнтів.

Повідомляє Рівненська обласна рада

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.