"Порш на восьме марта"- рівняни висміяли вітання мера Рівного

У спільноті "Рівненщина політична" підняли на сміх вітання міського голови Рівного Володимира Хомка з 8 березня, яке розміщене в комунальній газеті "7 днів". 

- Це не "джинса", це вітання. А якщо всі ці вітальники, включно з міським головою і секретарем міськради, оплатили це зі своєї кишені, то газета ще й мала б заробити огого, - зауважив адміністратор спільноти Святослав Дубов. - Між іншим, матеріал про проведений Антикорупційний форум у Рівному позначений "на правах реклами", а коментар Хомка з приводу того, що до нього не зверталися за допомогою поганці Якимець і Плоский - ні).

Тим часом журналіст Юрій Дюг коментує: 

- Насправді вітання мали б виглядати так. Володимир Хомко: "Доця, той "Порш", що тобі раньше купили - то на восьме марта". Олександр Бабат: "Любіте женщіну, мать вашу. Мама дала мені всьо. І всьо на неї записано. І дайте построїть переход!". Олексій Муляренко: " Не знаю, з чим тут вітають. Але я реальна альтернатива".  Але це десь в паралельній реальності))

"Порш Кайен", як мінімум за півмільйона, та вдвічі дорожчий "Ленд Крузер". Це автопарк Оксани Артуньян, – доньки мера Рівного Володимира Хомка. Сама ж вона каже, поки що на такі дорогі автівки не заробила, навідміну від її чоловіка Романа. Автопарк родини мера – досліджував Дмитро Бондар з«Четвертої влади» спеціально для СorruptUA.org.