Володимир Гребьонкін пішов з посади керівника інформаційної служби НК "Верес"

Володимир Гребьонкін пішов з посади керівника інформаційної служби НК "Верес", про це він повідомив на своїй сторінці у "Фейсбук".

"Друзі, товариші, колеги, партнери, френди! Останні тижні моє життя розвивається дуже бурхливо, відбуваються різні події, залежні й незалежні від мене, пристрасті вирують, інтепретації інтерпретуються, емоції емоціонують...

До чого я? Однією із найголовніших речей є репутація Народного Клубу, нашого любого дітища, за яким спостерігає чимало людей знайомих і незнайомих мені - буде дуже прикро, якщо хтось скористається найменшим приводом, щоб спроектувати тінь на Народний Клуб, щоб дати скептикам привід для фрази 'аяжказав!'.

Власне тому я вирішив скласти із себе повноваження керівника Інформаційної служби НК "Верес". (Пишу це без примусу й тверезим; фух, нарешті можна буде не намагатися заснути в автобусі на поганій дорозі та їсти junky-food! :)))

Попри все - я із НК "Верес", я його brand ambassador. Продовжу робити все можливе й неможливе задля розвитку Клубу.

Пишаюсь тим, що був серед півтора десятка людей, які в лютому 2015 року ледь не щодня до глухої ночі обговорювали концепцію відродження Клубу, придумували логотип, креативили, розробляли інформаційну кампанію з підтримки etc. Це було драйвово знайомити Сергія Михалка, Андрія Дериземлю, Михайла Саакашвілі та інших vip-персон із Народним Клубом...

І ще - у моїх планах найближчим часом радіти й святкувати разом з усіма вихід у 1 лігу нашої професійної футбольної команди "Верес"!

Тільки "Верес", тільки перемога!" -  написав Володимир Гребьонкін.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.