У Рівному хочуть запровадити електронні петиції

Проект рішення про порядок подання електронних петицій проходить обговорення під час постійних комісій Рівненської міської ради. 

Нагадаємо, відповідний проект рішення на розгляд комісій і сесії підготували депутати від фракції ВО "Громадський контроль". У ньому передбачається встановлення порядку подачі електронних петицій до Рівненської міської ради. Зокрема, депутати пропонують, що для того, щоб петиція була підтримана, потрібно зібрати 250 підписів рівнян.

Проте депутати від БПП "Солідарність" через 10 днів вирішили підготувати схожий проект рішення з доповненнями і правками та подати його на розгляд комісій і сесії. Фактично, він мало чим відрізняється від попереднього варіанту. Щоправда, депутати від БПП "Солідарність" аргументували необхідність ще одного проекту рішення тим, що попередній, начебто, був скопійований із Київської міської ради і не зовсім адаптований до Рівного. Тому вони підготували свій проект рішення щодо цього.

ТА деякі депутати, присутні на комісії, обурилися, чому не можна подати ці пропозиції у вигляді доповнень до вже наявного проекту рішення, а не піаритися, готуючи свій. Мовляв, має бути конструктивна співпраця, яка допоможе досягти спільного рішення.

Після обговорення члени комісії з питань міського господарства вирішили все ж таки відкласти проект рішення щодо порядку подання електронних петицій на довивчення і після обговорення прийняти його з доповненнями і допрацюваннями, як єдиний. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.