У Рівненській облраді фальсифікують документи?

У спільноті "Рівненщина політична" журналістка Інна Білецька розмістила допис із документами, які вказують на те, що 12 лютого 2016 року, за розпорядженням голови облради, з посади в.о. директора Рокитнівського медучилища звільнити Михайла Дем'янчука, а на на посаду в.о. директора призначити Ігоря Гашинського. Проте, як стверджує журналістка, у журналі обліку розпоряджень зовсім інші документи за цими ж номерами.

"Або лижі не їдуть, або хтось папір переводить і ставить печатки аби-де. 
Не можу стверджувати, бо немаю доказів, але мої джерела кажуть, що одному керівнику, не будемо тикати пальцями, якої саме обласноі ради, не вдалося отримати обіцяне чи то від керівника чи то від претендента на керівництво одним медколеджем, не будемо тикати пальцем на один з північних районів області)). 
Словом. 
Маю два документа. Документи цікаві. Від 12 лютого 2016 року. Розпорядження голови облради. У кількості 2 шт. 
1. Звільнити Демянчука з посади в.о. директора Рокитнівського медучилища. 
2. Призначити Гашинського на посаду в.о. директора Рокитнівського медучилища. 
Сорока на хвості принесла, що розпорядження були і зникли. Голова облради передумав. З яких причин - секрет. А інша сорока каже - в журналі обліку розпоряджень зовсім інші документи за цими ж номерами. Зважаючи на наявність печаток, думаю, варто було правоохоронним органам розібратись, з якою метою так безбожно переводять бумагу в облраді, готуючи явно ліві розпорядження. Бо Демянчук і далі керує училищем. Цікаво, чи підозрює, що 12 лютого його вже звільняли. Цікаво чи підозрює Гашинський, що ледь не став директор, і чи знає, чому не став,"-
написала журналіст Інна Білецька.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.