Рівненський міськвиконком залишили без автомобіля

400 тисяч гривень на придбання автомобіля для потреб виконавчого комітету Рівненської міської ради в першому півріччі із бюджету міста не виділять. Відповідне рішення після тривалого обговорення прийняли члени бюджетної комісії міськради.

Як пояснив керуючий справами міськвиконкому Петро Середюк, цей автомобіль мав використовуватися для перевезення делегацій під час візиту у Рівне та інші потреби.

- Зараз у нас дуже старий автомобіль, який фактично вже не можна використовувати. Тому просили депутатів підтримати рішення про виділення коштів на придбання нового, - сказав Петро Середюк.

Проте міські обранці не підтримали це рішення, тож у першому півріччі кошти на це із бюджету не виділятимуть. До розгляду цього питання депутати повернуться вже в другому півріччі.

Коментарі

В місті близько 400 маршруток (по 600 тис. грн.) та 70 тролейбусів (по 4 млн. грн.). Замінюємо весь транспорт бо він старий. Влада має найти інвестора, який готовий вкласти в оновлений рухомий склад понад 520 млн. гривен. (19,3 млн. $). Теермін окупності невідомий. Важкувато когось ризикнути такими коштами.

Нехай посадять офіційні делегації в місцевий транспорт, нехай подиаляться гості, яким транспортом перевозять рівнян, може тоді Рівне позбудеться маршруток і старих тролейбусів і влада почне пошук реальних інвесторів для місцевого транспорту. А ще потрібно заборонити відвозити жопи начальників відділів, заступників голів міськвиконкому і ОДА службовим транспортом з роботи додому і з дому на роботу. Нехай поїздять з людьми в грузових бусах, еталонах, богданах, тролейбусах і стануть ближче до народу.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.