У Рівному обмежили час роботи "Октанту"

На черговому засіданні члени виконавчого комітету Рівненської міської ради за поданням відділу поліції ухвалили рішення про обмеження роботи нічного клубу «Октант» та бару «Турист» до першої години ночі.
Начальник Рівненського відділу поліції ГУНП області Василь Зелінський звернувся із клопотанням до виконавчого комітету Рівнеради щодо винесення на розгляд питання про обмеження режиму роботи двох закладів в обласному центрі.
— Із початку року до поліції надійшло 159 повідомлень про вчинені правопорушення кримінального характеру безпосередньо у диско-барі «Октант» та на прилеглій до нього території, — зазначив Василь Зелінський. — За два місяці скоєно один розбій, 38 крадіжок, 26 громадян отримали тілесні ушкодження. Згідно із даними Рівненського ВП від приміщення, де розташований «Октант», бригадами швидкої допомоги до приймального відділення міської лікарні було доставлено 16 громадян із різними видами тілесних ушкоджень.
Не краща криміногенна картина і у барі «Турист». До чергової частини Рівненського ВП у 2016 році надійшло 47 повідомлень, із яких — 18 крадіжок, 5 тілесних ушкоджень, 22 повідомлень іншого характеру (бійки, конфлікти, тощо).
Наведені факти начальником Рівненської поліції переконали членів міськвиконкому, які прийняли рішення про обмеження роботи нічного клубу "Октант" і бару "Турист" до першої години ночі.
— У разі невжиття чи невиконання вищевказаних заходів адміністраціями закладів, поліція буде клопотати щодо скорочення їх графіка роботи до 22-ї години, — наголосив керівник поліції Рівного.

Члени виконкому також вирішили більш прискіпливо вивчити, як працюють інші торгові точки та розважальні заклади міста у вечірній та нічний час, та у разі необхідності переглянути режими їх роботи, щоб не допустити ріст злочинності в обласному центрі.

Повідомляє відділ комунікації ГУНП в Рівненській області.

Коментарі

міліціонери самі в октанті любили відпочивати, особливо Юхимчук В. .. надіємось, що це лихо не пройшло переатестацію бо про те свавілля , що він чинив досі з жахом люди згадують...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.