У Рівному відбудеться ексклюзивний показ фільму, присвячений Герою Небесної Сотні

У Рівному покажуть фільм французького режисера про Героя України з Небесної Сотні Олександра Храпаченка

У березні у мережі кінотеатрів «Мультиплекс» відбудеться прем'єра документального фільму французько-швейцарсько-українського виробництва "Саша Х. Крила на Майдані". Стрічка присвячена Олександру Храпаченку, якого 20 лютого 2014 під час Революції Гідності вбив снайпер. Юнак посмертно отримав звання Героя України.

Режисер стрічки, документаліст Еммануель Графф перебував у Києві в час найбурхливіших подій. Тоді й виникла ідея створення фільму. Довгий час автор шукав потрібну форму, щоб  донести глибину подій і долю героя до глядача. Переломним моментом стала зустріч з волонтером, представником та подругою сім’ї Храпаченків Наталією Андрущенко, з якою Еммануель випадково познайомився на місці загибелі Олександра. Після розмови з Наталією, Еммануель вирішив показати події очима  одного з учасників - Сашка. Таким чином, стрічка створена повністю за участі родини і близьких Героя.

Гроші для зйомок проекту збирали на французькому краундфандінговому сайті fr.ulule.com. Із організацією показу фільму в Україні допоміг земляк Храпаченків і учасник Революції Гідності Вадим Сторожук, який нині є депутатом Київської міської ради.

Тривалість фільму - 90 хвилин. Після показу заплановане спілкування з  представниками знімальної групи, учасниками зйомок, рідними Героя.

Єдиний показ у Рівному, рідному місті Олександра, фільм побачать 11 березня у кінотеатрі «Мультиплекс», що у кіноцентрі «ЕРА» (вул. Гагаріна, 51) на 16:00.  Вхід на подію  за запрошеннями.

Контакти для акредитації преси:

Власюк Вікторія: vlasjuk_victoria@ukr.net, 096-56-53-511

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.