У Рівному пропонують зробити однакові умови співфінансування благоустрою для усіх будинків

Рівняни матимуть можливість на умовах співфінансування із міського бюджету покращити благоустрій і зробити ремонт у своїх будинках. Як повідомив депутат Рівненської міськради Святослав Євтушенко, у місті діятиме дві такі програми - «Програма підтримки населення у проведенні капітального ремонту житлового фонду Рівного на 2016 -2019 роки» та «Муніципальна програма сталого розвитку міста Рівного». Щоправда, відсоток участі міської влади у співфінансуванні за ними різний, повідомляє прес-служба депутата.

Тому група опозиційних до чинної міської влади депутатів, ініціює внесення змін до «Програми підтримки населення у проведенні капітального ремонту житлового фонду Рівного на 2016 -2019 роки», які дозволили б зрівняти відсоткову ставку співфінансування для усіх будинків.

- У бюджеті Рівного на 2016 рік передбачено 20 мільйонів гривень на фінансування «Муніципальної програми сталого розвитку міста Рівного». Ці кошти покривають 80, 75 чи 70 відсотків вартості робіт щодо облаштування благоустрою в багатоповерхівках. Решту — мешканці, які проживають у будинкахОСББ, мають зібрати самостійно. Та в місті нині нараховується близько 190 ОСББ та 43 ЖБК, які можуть скористатися цією програмою. Для інших, більш ніж 1100 будинків, з бюджету покривається лише 40% вартості робіт, а 60 відсотків - мають зібрати мешканці. Тому ми разом із колегами пропонуємо внести зміни до «Програми підтримки населення у проведенні капітального ремонту житлового фонду Рівного на 2016 -2019 роки», які дозволили б зрівняти відсоткову ставку співфінансування для усіх будинків. Тобто, й тих, які створили ОСББ, і тих, що з певних причин цього ще не зробили. Пропозицію щодо цього ми виноситимемо на розгляд сесії міськради, - зазначив Святослав Євтушенко. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.