На Рівненщині відбувся фестиваль здорового життя

Днями в селі Береги, Млинівського району відбувся Фестиваль здорового способу життя. Про це повідомляє інтернет-сайт "ВСЕ про СПОРТ".

Цього разу органіізували в Берегівській ЗОШ. Участь у фестивалі взяло 4 команди, які перетворили шкільний спортивний майданчик на арену з вболівальниками, емоціями і перемогами. Учні змагалися між собою в ряді естафет: «Фітбол», «Футбол», «Влучний кидок» та «Флорбол». Призові місця розподілилися наступним чином, перше місце здобула команда «Деметра», срібло вибороли спортсмени з команди «Сокіл», бронза дісталася команді з екзотичною назвою – «Ред-Бул», і попри чудовий старт, команді «Орел» дісталося лише четверте місце. Проте, не зважаючи на зайняті місця, всі учасники фестивалю отримали дипломи від КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх», а найкращі були нагороджені унікальними призами від Відділення НОК в Рівненській області.

Окрім командних забігів відбулися змагання в особистому заліку. З них переможцями вийшли:  Владюк Владислав – котрий не мав рівних в змаганні з обертання обруча; Леник Віталій – переміг в конкурсі зі скакалкою; Романовський Артем – став переможцем в конкурсі «Володар м’яча»; і Варійчук Микола – виявився найкращим в конкурсі з кидання кілець. Всі переможці показали прекрасну фізичну підготовку.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.