Голова профспілки поштовиків Іван Шевчук: "Прийшов. Побачив. Переміг!"

 

Напередодні 8 березня на сайті «ВСЕ» стартував проект «Відверто про жінок», у якому відомі та успішні чоловіки розповіли за що вони люблять прекрасну половину людства. Одним з перших до проекту приєднався голова профспілки поштовиків Рівненської області – Іван Шевчук.

 

 

 

 

Іван Шевчук – досвідчений керівник та публічна людина: дипломований юрист та економіст, має досвід роботи у бізнесі та на держслужбі. Він вміє спілкуватися з людьми, працювати в команді задля спільного вирішення поставлених завдань. Не боїться говорити правду та відстоювати права людей. До кожного проекту у своєму житті ставиться серйозно і відповідально. Займається спортом та вивчає англійську мову. Саме ці свої таланти нині він успішно реалізовує на посаді голови профспілки працівників пошти Рівненської дирекції УДППЗ “Укрпошта”. Досвід і наполегливість керівників, помножений на злагоджену роботу колективу, дає переконливі результати – нині Рівненська дирекція “Укрпошти”, у складних  умовах, залишається найкращою в Україні за економічними показниками.

 

- Ідеальна жінка. Хто вона?

Мама. Дружина. Мати – це  Берегиня роду, яка дала можливість жити. Більшість чоловіків обирають собі дружину по образу матері, яка була б схожа на маму поведінкою та духовно. Ідеал –це поєднання зовнішності і внутрішньої краси. Приємна поведінка, легка манера спілкування, доброта, зацікавленість, здатність любити і віддавати - це притягує назавжди.

- На що звертаєте увагу при першій зустрічі з жінкою?

Не секрет, що людину ми оцінюємо в першу чергу візуально, сприймаємо те, що бачим. А тільки потім те, що відчуваємо і чуємо. Тому, особисто я, в першу чергу звертаю увагу на руки. Мені важливо щоб це були гарні доглянуті руки. Не обов’язково з модним манікюром, це мають бути руки від яких віє спокоєм і добром.

- Який найяскравіший чи можливо пам’ятний подарунок Ви дарували жінкам?

Я люблю дарувати емоції. Це може бути поїздка в гарне місце чи в Україні чи за кордон. Також це можуть бути квіти, в такий момент, коли дружина навіть не очікує. Якщо подарунок матеріальний, я спеціально підбираю момент з емоційним забарвленням – так приємніше. Я вважаю, що подарунки не вимірюються грошима. Найкращий подарунок це відносини до людини, це доброта, ніжність, ласка, в сім`ї. А поза сім’єю, це увага, гарне спілкування, комплімент.

- На які кроки доводилося йти, щоб завоювати жінку? Можливо у Вас є певні секретні прийоми!?

Прийом тут один мабуть єдиний для всіх чоловіків: «Пришёл.Увидел.Победил!». І він дієвий не тільки у відносинах між чоловіком і жінкою, але й у всіх інших сферах життя.

- Чи вірите у кохання з першого погляду?

Я особисто такого не відчував, але думаю, що воно існує. За своє життя я бачив багато романтичних історій, серед своїх друзів та знайомих. Мені приємно, що я знаю таких людей.

 -Одвічне питання, що цікавить жінок: Блондинка чи брюнетка?  

Я вважаю, що різниці немає абсолютно ніякої: блондинка, брюнетка, руда чи інші модні кольори. Смаки у чоловіків різні. Ще раз підкреслюю, справжня краса - внутрішня. У мене дружина смугла брюнетка, мабуть це мені ближче.

- А як щодо вибору: бізнес-леді чи домогосподарка?

Мені подобаються активні жінки, які роблять себе. Але я абсолютно нормально ставлюсь  до домогосподарок, тому що вони теж виконують надзвичайно велику  роботу. Необхідно розуміти та ставитися з повагою абсолютно до всіх жінок не залежно від їх життєвого вибору. Єдине, що важливо для мене, жінка повинна розвиватись або професійно, або у своєму хоббі.

- Чи змогли б бути з жінкою, яка більш успішніша у фінансовому плані за Вас?

Це б стало стимулом для того щоб само удосконалитися. Чоловік повинен бути впевненим в собі. Я б зробив все для того, щоб піднятися до її рівня та стати ще більш успішним.

- Найсексуальніше в жінці – це…

Усмішка її губ. Коли жінка посміхається щиро та відверто – це, мабуть, найсексуальніше.

- Кого Ви хотіли б привітати та що побажаєте жінкам у день 8 березня?

В першу чергу, хотів би привітати свою маму Людмилу, дружину Марію, сестру Таню, своїх маленьких племінниць-похресниць Єву і Марту всіх знайомих жінок. А також своїх співробітників, адже я працюю на Укрпошті, а 80% працівників в нас – це жінки, які і в сніг, і в мороз, і в палюче сонце і в дощ йдуть до людей. Вони несуть людям добру звістку, газети, пенсії та соціальні допомоги. Це невтомні трудівниці, які дарують людям радість.

Тож бажаю усім жінкам, дружинам, матерям стабільності, спокою та впевненості у завтрашньому дні. Щоб у нашій державі наступив мир, щоб чоловіки повернулися живими та кохали своїх жінок вдома, без війни, тільки з радістю та любов’ю в серцях. Щоб чоловіки любили, оберігали та цінували своїх жінок, тому що жінка це Божий дар, вона – народжує дітей, те найкраще заради чого ми живемо на землі. Жінкам мій найнижчий уклін Ви достойні бути коханими! Тож КОХАННЯ Вам, дорогі жінки і Божого БЛАГОСЛОВІННЯ. Дякую  за Ваші невтомні руки і люблячі серця. Дякуємо за можливість жити у цьому чудовому світі!

Коментарі

Гарне привітання!

Дякую Іване Олександровичу за гарне привітання.
Знаю Вас як цілеспрямовану та наполегливу і водночас неймовірно позитивну людину, яка щиро вірить в можливість змін на краще як у своєму житті та і у державі вцілому.
Бажаю Вам успіхів у всіх починаннях!

" ідеальна жінка .Мама. Дружина. Мати – це Берегиня роду"- з цими словами не можна не погодитися, саме повага до жінки, робить чоловіка таким , що заслуговує на пошану

В даному інтрерв"ю вся твоя сутність, шановний мій дружеу; відверто , щиро без хитрощів та викрутасів. Дякую за відкритість твоєї душі й людську гідність.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.