До Рівного приїхав реанімобіль діда Свирида

До Рівного привезли надпрохідний реанімобіль придбаний за гроші небайдужих громадян та коштів  виручених від продажу книги "Історія України від діда Свирида". Про це на своїй сторінці у "Фейсбук" написав популярний сільський аналітик Свирид Опанасович.

"До мешканців славного міста Рівне і його околиць. У вас є унікальний шанс побачити на власні очі і навіть помацати руками результат дідової корупційної діяльності. Чудо-реанімобіль підвищеної прохідності, придбаний дідом аж у Голландії за гроші небайдужих громадян, котрі купили "Історію України від діда Свирида", завтра з 10:00 стоятиме в центрі вашого чудового міста.

Волонтерська організація ДАР, з котрою дідусь состоїть в тісних протиправних зв'язках, проводить завтра на рівненському Майдані свою акцію. То я рішив тоже примазатися, хотя лічно мене там не буде.

Зате там можна буде купити дідову "Історію України" та ще і з автографом. Правда автографи безіменні - просто підписані мною хороші побажання.

Цим постом хочу висловити ширу подяку і ДАРу, який сильно допоміг дідові, а також небайдужим українцям славної Дортмундщини і всієї Північної Рейн Вестфальщини. Які гостинно прийняли діда і всячеськи сприяли у вирішенні маси питань, котрі виникали при придбанні реанімобіля.

Користуючись нагодою, також рекомендую хунті сразу знять штанішки і приготуватись до болєзнєнної клізми. А возможно, буду бити ломом. Бо реанімобіль дід гнав із Голландії менше доби, а потім майже добу стирчав у нейтральній смузі між Польщею і Україною. Бо наша винахідлива хунта якраз напередодні поміняла правила ввозу волонтерами техніки для Армії. Поміняла у характерному для себе дусі - створюючи волонтерам додаткові труднощі, щоб наша Армія недайбоже не отримала хорошу техніку. В общем, лом хунті в сраку - це найменше, на що хунта заслуговує. Дід з притаманною собі ретельністю розбереться в цій ситуації, а зараз не хочу псувати собі радісний настрій. Радісний - бо мафіозно-корупційна схема із залученням багатьох тисяч небайдужих громадян вже дуже близька до успішного завершення і значить у Армії з'явиться ще один так потрібний у їхньому бездоріжжі потужний реанімобіль.

Бажаю усім, кроме хунти, хорошого настрою, а сам всідаюся підписувати "Історію" для небайдужих рівнян. Скільки хоть примірників підписати? 10 чи 15?" - написав Свирид Опанасович на своїй сторінці у "Фейсбук".

Нагадаємо, що Свирид Опанасович, це популярний у "Фейсбуці" персонаж, котрий регулярно публікує аналіз подій в Україні і світі з точки зору сільської аналітики. Окрім того, він є автором книги «Історія України від діда Свирида». Котра вже стала популярною серед небайдужих громадян нашої держави.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.