Патріарх Філарет наказав молитись у всіх церквах за звільнення рівнянина з російского полону

Глава Української Православної Церкви Київського Патріархату патріарх Філарет зобов’язав священиків молитися за визволення українських полонених в Росії. В тому числі й Надії Савченко Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Станіслава Клиха та рівнянина Миколи Карпюка. Проце повідомяє інтернет-сайт "Zaxid.net".

- У зв'язку із посиленням загрози життя незаконно ув'язненої Росією народного депутата України Надії Савченко Святійший Патріарх Філарет благословив посилити молитви за її звільнення та за звільнення всіх полонених і заручників, захоплених і ув'язнених Росією та її колаборантами у Криму і на Донбасі, – йдеться у повідомленні прес-служби УПЦ КП.

У розпорядженні патріарха Філарета вказано, що під час богослужінь священики згадуватимуть імена Надії Савченко, Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Миколи Карпюка, Станіслава Клиха та інших ув'язнених, полонених і заручників – українських військовослужбовців та цивільних громадян.

Нагадаємо, Микола Карпюк один з керівників УНА-УНСО, співзасновник Правого сектору, учасник бойових дій у Придністров'ї був викрадений російскими спецслужбами. І вже близько двох років утримується в російських тюрмах.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.