Рівнянин виборов «золото» чемпіонату України

Легкоатлети Рівненщини з вадами слуху взяли участь в чемпіонаті України у Запоріжжі. Майстер спорту України міжнародного класу Сергій Драч, який є членом збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, на даних змаганнях з бігу на дистанції 800 м зайняв перше місце з результатом (2:06,88).

- Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщені серед спортсменів з вадами слуху проходив з таких дисциплін: біг на 60, 100, 200, 400, 800, 1500 метрів, штовхання ядра, потрійний стрибок, стрибки у висоту та довжину. У вправі стрибки у довжину з результатом 4,73 м Богдан Смолій посів шосте місце. Ганна Абрамович зайняла також шосте місце у штовханні ядра вагою 4 кг з результатом 7, 45 м, - повідомили у комунальному закладі «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради.

У даних змаганнях приймали участь близько 80 найсильніших спортсменів з 21 областей України, а саме: Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей та м. Києва. Команду Рівненського регіонального центру «Інваспорт» представляли п’ять спортсменів.

Переможці та призери були нагороджені медалями та дипломами.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.